LV RU
www.sudzibas.lv Mērsrags jahta Palsa Par braukšanu ārkārtīgi lielā vētrā un riskēšanu ar pasažieru dzīvībām.

Mērsrags jahta Palsa - Par braukšanu ārkārtīgi lielā vētrā un riskēšanu ar pasažieru dzīvībām.

Brauciens 30. Jūlijā. Šausmīga vētra. Nakts. Izvietoja mūs 4 pasažieres. Salonā, kur nedrīkst. Nekāda instruktāža. Neko nepaskaidroja, kā rīkoties, kad laiva visu nakti mūs dauzīja. Cietām nenormālas sāpes. Zilumi, sasitumi vēl tagad manāmi. Kur griezties pēc palīdzības nezinājām un nevarējām. , salām, piecelties nevarējām. Mokās gaidījām to brīdi, kad būsim Gotlandē. Tas bija murgs. Lūdzām dievu. Varbūt viņš uzklausīja. Kaut kapteinis būtu pajautājis, kā jūtamies. Tas nenotika. Bijām arī apdrošinājušās. Par šīm ciešanām un sāpēm samaksājām no savu pensionāru maciņiem. Protams biznesam ieguvums par liekajiem pasažieriem. Vai tā drīkst riskēt ar cilvēku dzīvībām? Neiesakām braukt nevienam ar tik bezatbildīgu kapteini.

R

Komentāri (6)

⛔️ 02.09.2019

Tas ir fragments no jūsu jaunā piedzīvojumu romāna vai kas?

R RXX 02.09.2019

Jūs braucāt uz Gotlandi LAIVĀ? Zvejas laivā? Kā? Kāpēc? No valsts tagad var bēgt arī legāli...

Viņi BEG no vietējas valdības: negrib uzturēt zagļus!

L Linda* 02.09.2019

Sasmējos. :D
Nu uztvert par pilnu galīgi nevar :D

O Otis 03.09.2019

''Protams biznesam ieguvums par liekajiem pasažieriem'' .. Tā.. un tagad sīkāk par šo (hihihi) . kaut ko ''na haļavu'' dabuja, bet tagad sūdzās? Vai tā tas būtu jāsaprot?
Patiesībā viena no tām sūdzībām , kur diži nav saprotams ,kas tieši tur ir vainīgs/nevainīgs. Kaut kāds kapteinis, kaut kādi pensionāri, kaut kādi zilumi. Kas pie velna tās par orģijām laivā? Uz Gotlandi? No kurienes? Kāpēc? (hihihi)

alergologs 04.09.2019

Biznesam ieguvums par liekajiem pasažieriem - kaut kāda nelegāla pensionāru emigrācija, kur nabaga trīcošie vecīši paslēpti starp laivām? Vispār mums te nav ārkārtas stāvoklis, lai slepus, salstot starp laivām kaut kur peldētu :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes