Mērniecības Centrs Mc - Bezatbildība

2015.gada 29.jūlijā es paskaidroju "Mērniecības centram MC", ka viņi ir izdevuši vizuāli mulsinošu un juridiski kļūdainu dokumentu- "Dārzkopības kooperatīvās sabiedrības "VEF-Baloži" teritorijas un individuālo augļu dārzu kopplāns" (11.11.2009) un ka šis dokuments ir veicinājis jau septiņas tiesu kļūdas. Ilustrācijai pievienoju Ventspils tiesas spriedumu C40095515 (13.07.2015).Tai pašā 2015.gada 29.jūlijā saņēmu atbildi no mērnieces Sanitas Gailītes: "Vēlos vērst Jūsu uzmanību, ka tiesvedība nav par zemes vienību robežu izveidi, tajā skaitā zemes kadastrālo uzmērīšanu un/vai dokumentu izgatvošanu, bet gan par civiltiesiskā kārtā nesakārtotām attiecībām starp diviem blakus esošu zemes vienību īpašniekiem. Šādi jautājumi nav uzņēmumu, kas sniedz pakalpojumus mērniecībā, kompetencē. "Tā kā tiesvedību ietekmē "Mērniecības centra MC" izdotais plāns- un tas ir vizuāli mulsinošs, vēlējos aprunāties ar viņu valdes priekšsēdētāju vai juristu- lai uzraksta paskaidrojumu tiesai, ko tad viņu dokuments īsti apgalvo. Jurista viņiem nav, valdes priekšsēdētājs bija nesasniedzams. Klaja bezatbildība, kas skar vairāk kā 200 cilvēku. Lietā iesaistīts bēdīgi slavenais DKS "VEF-Baloži" priekšsēdis Andris Stepens.Sīkākas ziņas- Edgars 26696822

E