AtrisinātaMerkato.lv - Krāpšana

Pasūtīju tvaika nosūceju. Veikals apstiprināja pasūtījumu, atsūtīja rēķinu apmaksai. Pasūtījumu apmaksāju, saku gaidīt... Pēc 2 nedeļam saku interesēties-kur ir prece? Paziņots, ka preču rezervācija noliktāvā ir attekta, tvaika nosūcējs atdots citam pircējam, ka meklēšot citā noliktāvā. Pēc vel vienas nedeļas zvanīju vel reiz-preces nav, atdos naudu atpakaļ.2 nedeļas zvanu, saņēmu solījumus, ka atmaksās. Nekas nenotiek-naudas nav. Visa komunicēšana tikai pa telefonu pēc manas iniciatīvas, uz e-pastu neatbild. Zvanus bieži ignorē, klausuli neceļ, neatzvana. Epopēja ilgst jau mēnesi. Rd veikalā to pašu preci pasūtīju un saņēmu 4 dienu laikā. Internet-veikalus izmantoju bieži, tādu attieksmi pret klientu sagaidīju pirmo reizi. Neiesaku lietot šo internet-veikalu, ja nevar civilizēti veikt pasūtījumu-varu iedomāties, kas bus ar preču atgriešanos, garantiju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ecco-log 18.09.2018

Pēc manas draudu vestules internet-veikalam beidzot saņemu atbildi ar solījumu naudu atgriezt(17.09.18.) un šorīt,brīnumi notiek,nauda ir ieskaitīta mana kontā.Paldies mercato.lv par manas naudas atdošanu-vai tās bija tā vērts?Konflikts ir atrisināts,bet rugtuma sajuta palika.

E