Mercedes, auto nr. KA6886 - Agresīva braukšana

Mercedes markas mašīna ar numurzīmi KA6886 uz Valdemāra ielas Rīgā, gaišā dienas laikā apdzen mašīnas braucot virs 70 km/h un vēl strauji bremzē, lai čakarētu aiz sevis braucošās mašīnas. Pārdomāju visu situāciju un neredzēju savu vainu viņam/ai man tā ''atriebties''. Šādi cilvēki izraisa autoavārijas, kurās cieš citu veselība un dzīvība. Policijai iesniegums uzrakstīts, ja konkrētais autovadītājs lasa šo ziņu, tad ceru Jums šī būs mācība un saņemsiet taisnīgu sodu.

V vitols 24.03.2023

Paldies,ka jūs neesat vienaldzīga,bet ,lai vainīgo sauktu pie atbildības un pierādītu pārkāpumu un uzlabotu drošību uz ceļiem it sevišķi gājēju un bērnu drošību jums ir jābūt videoreģistratoram,tad video ierakstu kopā ar jūsu iesniegumu,jūs sūtat uz satiksmes noziegumu departamentu izvērtēšanai.