www.sudzibas.lv Meny R&K Enterprise AB Krāpnieks, krāpj strādniekus, nemaksā algas

R&K Enterprise AB, Klāvs Kārkliņš - Krāpnieks, krāpj strādniekus, nemaksā algas

Klāvs Kārkliņš šīs celtniecības / būvniecības firmas īpašnieks. Pirmo mēnesi labam iespaidam samaksā, otru mēnesi jau ar kavēšanos un daļu tikai izmaksā, aizbildinoties, ka tagad nav naudas un viss ir tik grūti, ka samaksās, trešajā mēnesī vispār vairs neko nemaksā. Ar vieniem solījumiem tikai aizbildinoties. Dzenā kā suņus strādniekus un labi vel uzdzīvo uz viņiem.
Atsaucieties visi latvieši, kam ir bijusi šī laba pieredze ar šo Zviedrijas latvieti, lai tautieši zin mūsu varoni.

Papildināts Jans 14.03.2022

Kad tu, Klāvs Kārkliņš, R&K Enterprise AB, samaksāsi strādniekiem nesamaksāto algu, ko gaida jau vairāk kā pusgadu, sūdzība tiks dzēsta. Un nevienam neinteresē ka tavs uzņēmums ir uz bankrotu.

J

D Dajnisvanags123 21.02.2022

Sveiki Es esmu Dainis Vanags stradaju celtiecibas firma zviedrija pie Klavsa Karkliňa nostradaju 2 menešus un neko nesamaksaja ne kadu algu es neesmu redzejis. Vint apmana cilvekus vints ir krapnieks viņam ir vienalga uz stradniekiem,...

D Dajnisvanags123 21.02.2022

Klavs Karklinš ir krapnieks cilveki nedomajiet pie vinja iet stradat bus ļoti slikti vints ne vienam neko neizmaksas, Nevaru vienu tikai saprast ka vints guļ naktis? Tik daudz cilvekus ir apmanijis Un ari Latvijas policija ir iesniegumi uzrakstiti cerams kad to krapnieku Klavsu sodis... Tadi stulbeni ka mes stradajam pelnam algas bet vints par musu algam perk sev dargas mašinas un atpušas ar savu gimeni... Cerams kad dievs viņu sodis par to kad mes sedejam bada un musu gimenes...