www.sudzibas.lv Mensansa OÜ Slikts serviss

AtrisinātaMensansa OÜ - Slikts serviss

Uzņēmums reģistrēts Igaunija, bet Rīgā tikai izsniedz preci. Saņēmot preci un izmēģinot, sapratu ka man neder. Tajā pašā dienā 27.10 pieteicu atgriešanu. Nevarēja pieņemt preci, pa e-pastu motivējot to ar valstī "ārkārtas situāciju", jeb lockdown līdz 15.11. Šie bija atklāti mēli, jo nedz Latvija, nedz Igaunijā ierobežojumi sūtījumiem vai interneta tirgotāju darbībai netika ieviesti. Nākamie pieci e-pasti tika ignorēti. Vairākas reizes zvanīju, divas no tām sazvanīju - 1) pirms 15.11 - teica ir jāgaida kamēr beigsies lockdown, uz norādi ka tiek pārkāpts patērētāju aizsardzīmas likums turpināja mēlot par ārkārtas situāciju 2) pēc 15.11 nebija pieejams kaut kāds "menedžeris" kas pieņem lēmumu.
Igaunijas kontaktus nedodod, acimrēdzot tāpēc, ka šadu nav, jo uzņēmuma amatpersona ir lv piederīga... Konts lt paysera... Tātad lai atsauktu maksājumu man ir jāsamaksā 20 eur manai lv bankai, bez jebkādas garantijas ka Igaunija reģistrēts uzņēmums ļāus atskaitīt naudu atpakaļ no lt konta.

Ptac iesniegumu nepieņem, jo uzņēmums ir reģistrēts ārpus Latvijas, ieteica reģistrēt sūdzību Eiropas strīdu izšķiršanas platformu. Piereģistrēju, bet tur nekas nenotika, jo strīdu izšķiršana tirgotājam nav obligāta, un pasūtīja mani uz Eiropas patērētāju informēšanas centru, kurš nu jau divas nedēļas izliekas par beigto zivi.

Preci atgriezt nevarēju, naudu atpakaļ nedabūju!

Kategoriski nerekomendēju maksāt ar pārskaitījumu! Jo nevar dabūt naudu atpakaļ, bet ja maksā ar visa vai mc var iniciēt tā saucamo "chargeback" un dabūt naudu atpakaļ tajā pašā dienā.
Kategoriski nerekomendēju pirkt preces no kantoriem, reģistrētiem ārpus Latvijas!

Nevaru rekomendēt arī šo konkrētu uzņēmumu, servisa un komunikācijas trūkuma dēļ

Papildināts Ivan 15.12.2021

vietne maxtrade.lv

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ivan 24.01.2022

Papildinājums - nauda atgūta, ar Igaunijas PTAC palīdzību.
Un jā - preci varēju atgriezt Rīgas izsniegšanas punktā.

I