Melnsils Kempings - Slikts serviss

Sveicināti ļaudis. Es vēlos padalīties ar savu pieredzi ko piedzīvoju Melnsila, apmeklējot kempingu. Kempins skaits vieta ļoti skaista. Jūra tik tuvu un brīnišķīga vieta. Bet ir viens kas man tā ne visai patika. Tur pat ir krogs kas kur var paēst, bet tā apkalpošana gan tāda nepārāk laba, ēdienam nav ne vainas bet gribās mazliet vairāk laipnības, un mazliet vairāk smaida no apalpojošā personāla, visi tādi drūmi kā būtu nosodīti. Un plus vēl priekšniece vai kas viņa tāda bija bļāva uz citiem strādniekiem viesiem dzirdot. Nezinu vai tas ir cilvēcīgi, ja ir kas pārunājam pasauc malā tā lai nedzird viesi, bet izskatījās ka tas cilvēks nemāk cienīt citus.

N

Kolta 28.06.2018

Par laipnību ir papildus jāmaksā. Bet nesaprotu sūdzību, aizbraucāt atpūsties pie dabas un tas ir fantastiski... izbaudiet to un par pārejām nebūšanām aizmirstiet!

"mazliet vairāk smaida no apalpojošā personāla, visi tādi drūmi kā būtu nosodīti" - nē, nu jūs taču esat īsteni sadisti! Jūs atpūšaties, viņiem jāstrādā, un par to vēl viņiem būtu jāsmaida?