www.sudzibas.lv Melnie Muki Apkalposana, ediens

Melnie Muki - Apkalposana, ediens

Bijam 2013.g.septembra vidu. Oficiante vienkarsi aizmirst 2 no 7 pasutitiem edieniem, par ko nemitigi pec tam atvainojas. Porcijas vienkarsi supermazas (neparspileju ka jauniesa kulaks). Panemu pa 7.90 Ls cukgalas pakruti ar kartupelu biezputru. Skan jau labi, ja biezputra nebutu 2 tejkarosu apmera). Cilvekiem ar mencu tads pats mikroporcijas variants. Alus tikai Cesu 2.70Ls 0.5.l. un kautkads lidzigs vacietis. Spriediet pasi. Zaudeja mus ka klientus uz nakotni un nerekomendeju citiem

Nandia 15.09.2013

Atvainojiet, bet par šo iestādi var teikt tikai labus vārdus - tas ir garšu baudījums, bet ne kuņģa piestumšana!
Porcijas ir protams mazas, jo tas ir RESTORĀNS ar šiku un šarmu. Ja nu ļoti gribas kārtīgi paēst, sis gan nebūs tas variants - jāiet uz Lido vai ko tādu, kur pār šķīvi karājas un īs ēdiens. Uz šo restorānu var atnākt ar biznesa partneriem iekost foršā atmosfērā un nebūs kauns par prastumu, vai neērti par pārmērīgo šiku. Vai arī atnākt ar mīļoto tīri pavadīt labu vakaru, bet nu ne ar mērķi - es ta gribu ēst, ka apēdīšu gan zupu, otro, kompotu vēl piedevām un saldo.
Tā var mājas tak paēst, bet Melnie Mūki tas ir baudījumam.

Tiem, kas tur nav bijuši, pievienoju no neta kačatu foto porciju piemēram. Tās ir tiādas kā glaunajos restūžos un teikšu, ka garšas kārpiņas uzprāgst ēdot .

E Egils Purvs 12.10.2018

Uzsprāgst no tā ka nesajūt ēdienu.

M marciks77 18.07.2015

ļoti negaršīgi ēdieni un konditorejas izstrādajumus Melnie muki neizgatavo, tos gatavo Dailes Teātra koditoreja, nedeļu atpakaļ, mani draugi bija devušies izbaudīt slavētos ēdienus, bet rūkti maldijās ēdienu kvalitātē...

M mirdza zemele 23.01.2016

Melno mūku pavārs Aivis Auziņš ir parādā bijušajai apkopējai naudu un neatdod jau veselu... gadu...

I Imants Mantiņš 03.08.2017

Auziņš ir pedejais plencis