www.sudzibas.lv Melnalapa.lv Slīkta komunikācija

Melnalapa.lv - Slīkta komunikācija

Melanlapa.lv izceļas ar ļoti sliktu komunikāciju. Zvanīja man pa vienu parādu, piedāvāju maksāt pa daļām. Sāka riet uz manīm, pārmest. Vai tad tā komunicē lai atgūtu parādu? Citām kompānijām ar kurām jau nokārtoju saistības, tādu traku cilvēku otrā pusē nebija. Runat normāli varēja, vienoties. Bet ar šo melnalapa.lv brīnišķīgo "sievieti" kas zvanīja, nu nē. Rupji arī pasūtīju d...
Lai iet pamācīties pieklājību.

Si

Tu Turkey901 12.03.2020

Varbūt Jums ir jāpamācās taupīt, dzīvot "pēc saviem līzekļiem", tad arī nebūsiet personīgi pazīstama ar visiem aizdevējiem valstī?!

Si Sierins112 12.03.2020

Turkey901 Ar visiem tieši nē.ja nezināt tad nerunājat.un nav runa par kredītiem. Neviens parāds nav saistīts ar to.es arī savas parādsaistības godīgi maksāju.

Jānis Kalniņš1 12.03.2020

Un noteikti Tītars ir tas, kas mācīs cilvēkus taupīt, dzīvot "pēc saviem līzekļiem",

Tu Turkey901 12.03.2020

Tītari neņem kredītus kā Jānīši - pamuļķi!

Jānis Kalniņš1 12.03.2020

Tas ir labi, ka neņem un cerams, ka nekad arī nevajadzēs, bet būt rupjam pret cilvēku ko nepazīsti un kurš neko tev nav izdarījis, ir cienīgs Tītara gājiens?

Rx RXX 12.03.2020

"Rupji arī pasūtīju d... Lai iet pamācīties pieklājību". Lūk, lielisks liekulības piemērs. :)

Si Sierins112 12.03.2020

RXX ar tādiem cilvēkiem kuriem lēni pielec, un otrā cilvēkā neieklausās, neko vairāk nevar pateikt.

Da DanteZZZ 12.03.2020

Turkey, lai gan ik pa brīdim no Tevis "iznāk" kāds sakarīgs komentārs, Tu, vismaz manās acīs, esi krities, kad komentē jautājumus, kurus nepārzini, vai tikai kaut ko pa daļai esi dzirdējis.
p.s. Melnā lapa nav aizdevējs, bet pavisam maziņš parādu piedzinējs...
Es jautājumos ar parādu piedzinējiem var teikt esmu "suni apēdis", - un ar 100% garantiju varu teikt, ka šie kantori likumu pārkāpj krietni vairāk par "parādnieku". (palasiet manus citus komentārus par ātrajiem kredītiem un parādu piedziņas kantoriem - sapratīsiet https://www.sudzibas.lv/paradu-piedzinas-kantori-un-atrie-krediti-sludinajums-c673769 )
Parādu piedzinējiem ir pilnīgi vienalga kā parāds ir veidojies, vai Jūs vispār reāli esiet parādā vai nē, viņu vienīgais mērķis ir motivēt Jūs maksāt. Principā, ja pavisam godīgi , viņu sūtīšana d.., situāciju uzlabo tikai daļēji, jo viņi pie lamu vārdiem jau sen ir pieraduši, tāpēc viņiem var rasties viedoklis, ka parādnieks ir juridiski nezinošs un mēģināt parādu iegūt ar vienpusējām civiltiesām vai citām muļķībām.
Bet, ja sarunu ar viņiem veidosiet tā, ka jautājumus uzdodiet Jūs (prasot visus viņiem neērtos jautājumus - kādus variet palasīt manā norādītajā linkā) un kategoriski ignorējot viņu jautājumus iegūsiet pēc napalma smirdošu parādu piedzinēju un pavisam ātri zvani pazudīs :)

© Artūrs Dante

Tu Turkey901 14.03.2020

"Citām kompānijām ar kurām jau nokārtoju saistības, tādu traku cilvēku otrā pusē nebija."

Kas nozīmē, ka sūzības autors pastāvīgi aizņemas, kas nav labā prakse, un nevienā brīdī nebija minēts, ka Melnā lapa ir aizdevējs!
Pirms piekasīties, pārliecinies, ka ir pie kā!

micor2020 14.03.2020

смени номер или занеси их в черную книгу. И забей на долг. Они редко падают в суд. А если работаеш за минималку то даже через суд они не чего с этих денег не получат.

Si Sierins112 14.03.2020

Turkey 901 kur ir rakstīts ka dēļ kredītiem? Melnajā sarakstā ne tikai dēļ to var iekļūt. Esmu sadarbojusies ar gelvora sergel un creditreform. Katrā pa 1paradām.jaunibu muļķību dēļ. Ir nomaksāts. Ar šiem kreditoriem nekādu problēmu nebija, maksājumu grafiku sastādīja, nāca pretim, varēja vienoties. Bet ar melnai lapa tikai riet māk ne normāli runāt. Un kā tad viņi cer parādu atgūt ar tādu attieksmi.