Melnais lotoss, SIA/ Baltkrievijas apavi - Slikta apavu kvalitāte+slikts

Iegādājos botas Marco firmas Baltkrievijas apavos, kas atrodas Brīvības ielā 80, Rīgā, pēc nepilniem 2 mēnešiem apavu pārim zole sāka dalīties uz pusēm, aiznesu apavus atpakaļ uz veikalu, tur es saņemu ne tikai neprofesionālu attieksmi pret klientu šādos gadījumos, bet arī pārmetumus, ka apavi nav ideāli notīrīti (kaut gan tie bija man tīrīti pirms es nesu uz veikalu), vispār es vēlētos zināt, kurš likumdošanas pants paredz to, ka brāķēta, slikta prece klientam pirms tās atgriešanas ir jānospodrina kā tik tikko nopirktu preci?! Negaidiet, ka Jums atvainosies par sagādātajām neērtībām, jo tādas es tiešām izjutu, tā kā tās bija man vienīgās botas, es nepērku sev centos apavu pārus. Vārdu sakot, rezultātā ne man laipna apkalpošana, ne man labi apavi.

S Spuris 07.10.2023

A ko tu domā ,ka varēsi izbradāties pa sūdiem un nest uz veikalu atpakaļ smirdīgus netīrus apavus ? Pie kurpniekiem,kad arī nesis esi nošmulētus apavus? Tas jau vien izsaka kāda esi natūra dzīvē.Smerdelis un netīrīgs nevīža.