www.sudzibas.lv Melnais Kaķis-Alus Ordenis Nepameta sajūta, ka šajā vietā neesam vēlamas

Melnais Kaķis-Alus Ordenis - Nepameta sajūta, ka šajā vietā neesam vēlamas

Tā kā nebijām tradicionālā šī restorāna auditorija, kas ir cilvēki vidējos gados, bet bijām četras studentes, pagrabstāva bārmenis uzvedās ļoti augstprātīgi un nelaipni, pieskaitīja pirkumiem pie bāra samaksu par apkalpošanu pie galdiņiem, un, kad lūdzu paskaidrot, nicīgi vīpsnāja. Visu laiku nepameta sajūta, ka šajā vietā neesam vēlamas, lai arī bijām tādi paši klienti, kā visi pārējie. Bija ļoti nepatīkami. Cik vien spēšu, nākotnē izvairīšos no šīs vietas.

I

I ilze 09.03.2009

Aizgājāt kungus vidējos gados, nodrošinātus ārzemniekus copēt? :))

M Marta 09.03.2009

Ja, meitenes! Labāk zu mācībām būtu koncentrējušās, nevis uz apaļu priekšmetu ņemšanu kājstarpēs!

M Murka 09.03.2009

Stulbi komentari... Nav ko pateikt, nevajag stulbumus rakstīt.

M mansgan 09.03.2009

jā, bāra apaklpotājs uzvedās nejauki.
bet tā apkalpošanas maksa gan noteikti par vienalga ko- vai galdiņš vai pie bāra. tāda sistēma

M Merilina 11.12.2010

Jā man ar tur ar draugiem bija atgadījums, personāls tur tiešām ļoti nelaipns un apsargs uzvedās kā jau parasti apsargu sugai pienākas, ka tik izrādīt savu spēku, sāka sist puisim praktiski ne par ko, lai gan no sākuma varēja dot aizrādījumu vismaz. pērkot dzērienus liekas, ka viņi domā, ka kaut tikt ātrāk tu aizvāktos, ne reizi ne viens bārmenis nav pasmaidījis, kur tādus kretīnus ņem, kas nezin pat viselementārākos apkalpošanas pamatus.