Meko un Ko - Kodu maiņa

Pagajuša gadā kad vajadzēja nomainīt ārdurvju kodu dzīvoklim mestārs atbrauca pec izsaukuma, 10 sekunžu laika nomainija kodu , panema Ls 2.50 šogad sekretāre paziņoja ka sakuma jabrauc uz ofisu, jasamaksa Ls 3.00 un tikai tad atbrauks meistars..........Jautajums - firmai, kura no iedzivotajiem sanem katru menesi abonesanas maksu ir jabrauc pasai , nevis jaskrien pie viniem. Rezultata mes meklejam citu firmu)

R ren 27.09.2013

Skarā ar to ka dauzi iedzivotāji izmanto " koda maiņu" lai risinātu savus ģimenes komfliktus t.s. konfliktus starp ipašniekiem un īrniekiem.Ir nepieciešams veikt ipašnieka identifikāciju, ko savukārt nav iespējams veikt meisteram uzvietas, jo turpmāk tikai ipašnieks būs tiesīgs veit "koda maiņu".Tas protams rāda gan papildus izmaksas gan neērtības bet diemžēl citādi tas nav iespējams.Kā arī koda maiņas izmaksas navar pārlikt uz citiem iedzīvotājiem jo daži iedzivotāji vispār nekad nemaina kodu citi savukārt reizi mēnesi to dara.Tāpēc šis pakalpojums ir piejams par atsevišķu samaksu.