Meja un ko Sia - Attieksme

Uzstāda kodus uz ardurvīm kāpņu telpaš, pretī nedod nekādus dokumentus, līgumi netiek parakstīti, čipi tiek izdoti vienkārši tos izdalot (ne pret kādiem parakstiem). Ja gadījumā Jums kā iedzīvotājam vajadzēs kaut ko no šīs firmas, piemēram, būsiet pazaudējis čipu un būs nepieciešams jauns, no Jums tiks poeprasīta konfidenciāla informācija uzrādot gan Jūsu pesonas apliecinošu dokumentu, gan maksājuma kvīti par dzīvokli.Kad pieņem pasūtījumu, neviens neinformē par to kādus dokumentus būs nepieciešams uzrādīt par sūtījuma saņemšanu, toties, kad ierodaties sūtījumu saņemt Jums vēl jāpierāda, ka Jūs esat Jūs un, ka dzīvoklis konkrētajā adresē arī pieder Jums. Ūn ja Jums nav līdzi kvīts, nekādu atslēgu vai čipu Jūs nedabūsiet.Tās īpašnieks Kristiāns Riekstiņš, ar kuru varat pat necensties runāt !!! Viņš tikai pieprasa pildīt viņu noteikumus un uzrādīt Jūsu dokuemntus, taču, kad kods tika uzstādīts nekādi dokumenti parakstīti netika un pret čipiem arī kvītis izsniegtas netika.Gadījumā, ja uzstādiet kodu ar šo firmu, obligāti slēdziet līgumu un pieprasiet arī, lai dod pretī dokuemntu pie atslēgas vai čipa saņemšanas.Absolūti ne uz klientu orientēts uzņēmums.

G

G Gvenda 22.02.2013

Protams, piekrītu par kaut kādu identificēšanu :), neesmu jau no gaisanokritusi, taču runa iet par papildus čipu iegādi, proti, jāpasūta tie pa telefonu, kad to darīju visu laipna tantiņa pierakstīja, taču ne vārda nepateica par to, ka izņemot tos jāuzrāda kaut kāds personas apliecinošs dokuments un piedevām vēl rēķins.

Tomēr, uzskatu, ka sistēma nav pareizi izveidota, jo komunālo pakalpojumu rēkins par manu dzīvokli ir mans personīgs dokuments. Uzskatu, ka vispār, ka pirms izņemšanas firmai ir jāizraksta kvīts, ar kuru es čipus varētu arī izņemt (kā apavu darbnīcā) :)

Šodien, t.i., 22.02.2012 atnāca domofonu uzstādīt, piezvanīja, pateica, ka būšot no 20.00 līdz 22.00. Sestdienas diena, nu labi, sarunājām, ka pirms braukt, meistars piezvanīs. :) Nē, nepiezvanīja, bet uzliekot domofonu vēl ļoti borza runāja, un pretī ne čeka, ne kvīts - absolūti nekāda papīrīša par uzstādīšanu.

Pirmdien jābrauc uz firmu, būs jānoskaidro, kas par lietu, pirmkārt par necenzētiem izteicieniem, viņam visu ātri vajadzēja, laika viņam nav, dodiet naudu un viss + vēļ jāklausās kaut kādi uzbraucieni. Kad zvanīja, lūdzām, lai čipus pievien atved - nē, nevarot, pēc tiem ir jābrauc pakaļ.

Vēl gribētu arī piebilst, ka tomēr par čipu, arī pirmreizējā čipa saņemšanas ir jābūt kaut kur parakstam... :) es jau arī tad varu pateikt, ka nekāda pirmreizēja bezmaksas čīpa man nav :)

G Gvenda 22.02.2013

P.S. man kā dzīvokļa īpašniecei, pirmreizējais čips netika iedots rokās :), kad dalīja, pat nenoskaidroja kam dod !

R ren 13.11.2015

Lai neveidotos situācijas kad nepiederošas personas iegūst čipatslēgas ir jāuzrāda dokumenti kas jūs kā personu piesaista konkrētam dzīvoklim. Kvīts par kom.maksājumiem ir tikai viens no iespējamiem dokumentiem var uzrādīt arī jebkuru citu pie jums esošu dokumentu.( piem. zemesgrāmatu, īres līgumu un tamlīdzīgi.)Tad kad tiek daliti čipi tie tiek vainu iedoti personai kas atver konkrētā īpašuma durvis vai tiek nodoti caur mājas vecāko (pilnvaroto).Parakstītis netiek prasīts jo runa iet par bezmaksas čipiem.Nekāda nauda pretī netiek iekasēta. Ja tiek kautkas pārdots (par naudu) tad pretī var saņemt kvīti.
Kas atiecas uz līgumiem, līgumi netiek slēgti ar katru divokļu īpašnieku bet gan ar apsaimniekotāju un mājas vecāko.Ar ligumu var iepazīties gan pie apsaimniekotāja gan Meko un Ko.