Meistars Veikals / Ķekavā - Slikts serviss

Veikalā "Meistars" Ķekavā, kas, spriežot pēc čeka, skaitās "Vita Market", strādā ļoti rupjš, izaicinošs, bezkaunīgs un ne pārāk kompetents pārdevējs, kas labprātāk pļāpā ar kolēģiem, nevis atbild uz pircēju jautājumiem. Vadība jau nu varēja apskaidrot personālam, ka pircēji ir tie, kas viņiem maksā algu un ka ar viņiem jārunā.

Kolta 27.08.2018

Diez vai , ka pircēji viņiem maksā algu.

M magone15 09.05.2019

un kas tad viņiem maksā algu? pašvaldība?:D

Ā, populārā krāpniece, kura visiem pārdevējiem sola maksāt algas, bet samaksā tikai par pirkumu un notinas. Un vēl traucē viņiem strādāt, ar saviem jautājumiem.

J Jānis999 13.10.2018

Nekompetentais pārdevējs Meistarā vairāk nestrādā! Varat iet un uzdot savus īpašos jautājumus jaunajiem darbiniekiem. Būsiet laipni lūgti pie speciālistiem, kuri Jums atbildēs profesionāli uz Jūsu jautājumiem saistītiem ar elektrību, apkuri, santehniku, apdari, stiprināšanu, krāsošanu, telpu uzkopšanu, virtuvi utt un tos visus jautājumus, nu protams, Jūs taču uzdosiet vienai personai

M magone15 09.05.2019

vai būtu jāuzdod visām, kas tur strādā?