www.sudzibas.lv Meistars Vasilijs Slikts, nekvalitatīvs, negodīgs strādnieks

Meistars Vasilijs - Slikts, nekvalitatīvs, negodīgs strādnieks

Ss.lv atradu slidinājumu: tel. 26113717. Герметизация стыков и щелей в бревне и брусе (эластичный герметик) , конопатка, пробивание шва канатом. Шлифование бревна, пропитка маслом, воском, смолой. Отделка готовых срубов, ремонт. Изготовление и монтаж тёсаного сруба. Профессиональные плотницкие работы.
Https://www.ss.com/msg/ru/construction/civil-work/civil-work/frames/inbgc.Html.
Vienojoties par samaksu, meistars vasilijs ar palīgu saka darbus. Kad atskatīju pirmās dienas padarīto, mierīgā tonī izteicu pretenzijas un ko saņēmu rupjības! Pati piebremzēju, nomierināju cilvēku, palūdzu nedaudz pielabot padarīto. Darbs izdarīts norunātā laikā. Pēc pirmās lietus gāzēs izrādījās, ka darbs padarīts nekvalitatīvi, šuves netika normali apstrādāti ar hermetiku, (nerunājot par to, ka ar hermetku jāpiepilda šuves!) un ūdens caur šūvēm tecēja iekšā mājā! Sazvanījos ar vasiliju un ko saņēmu atbildi, ka viņš nav vainīgs ka māja uztaisita ar defektiem un ne par ko atbildību nenesīs.
Nepieklājīgs, rupjš cilvēks, kurš neuztver kritiku un nedzird citus!
Gribu bridināt citus cilvēkus, lai neuzrāvās uz šo personu!
Ļoti žēl ka uzrāvos uz tādu meistaru!

N