Meistars Aleksandrs Foross - Nekvalitatīvs darbs

Labdien! Uzmanieties no meistara Aleksandrs Foross! Dvieļu žāvētāja nomaiņa beidzās ar katastrofu! Pirmkārt paņemot avansu Aleksadrs neieradās sarunātajā dienā un necēla klausuli, otrkārt, kad tomēr ieradās, ar diviem kolēģiem, bija jūtama alkohola smaka. Rezultātā dvieļu žāvētājs šķībi uzlikts, sabojāti jaunie griesti un pārgriezts elektrības kabelis. Speciālists no ps siltumserviss pārbaudot darbu norādīja, ka dvieļu žāvētāja uzstādīts ar neatļautu pārēju un jāveic atkārtota uzstādīšana, proti jāmeklē cits meistars un jāmaksā otru reizi. Ceru, ka šī atsauksme pasargās kādu no zaudējumiem, sabojātiem nerviem un iztērēta laika. Aleksandrs Foross - pilnīga necieņa, rupjība un bezkaunība!

Bomboklak 28.05.2018

WOW! Jūtu Jums līdzi...

Griesti arī izskatās krimināli.

A AmpaLampa 28.05.2018

It kā jau skumji, bet nu cilvēki.. kur ir pašiem prāts? Atnāk kaut kādi veči ar alkohola smaciņu, un šiem vēl ļauj kaut ko tur darboties..

Работяга 28.05.2018

Man liekas ka uzstadits pareizi bet tas stav kajam gaisa :(

K Klientka98760 30.08.2018

Labdien. Foross ir riebīgs un nekāds "profi" Saka taisīt remontu kopā ar kolēģi "flīzes meistari" Ruslanu Kolosovu vannas istabā un WC... rezultāts šausmīgs.Sanema diezgan lielu avansu.Alkohola reibumā sāka draudēt un prasīt papildus naudu par neko