Mehaniskas sistemas

Inzenieri un projektetaji neiekritiet uz direktora Ļeva aki, par to kada alga Jus tur sagaida, pilnigs murgs ir si firma, man pietika atnakt uz parrunam lai saprastu un apstiprinatu visu dzirdeto par vinu. Nodala strada vecas babas kas muti nespej pat uz sekundi tureet ciet, kad ienacu ieksa noskatijas ar tadu aci ka it ka pedejo maizes skeli noceltu. Kolektiivs tur galiga dir.... Un veel tie solijumi par kaut kadam mistiskam bezmaksas pusdienam. Ka jau dzirdeju no citiem cilveekiem kas tur stradajusi tad nevienam to neiesaku, cakare visus ko vien var, tame saliek nerealus skaitlus ko pasi pec tam veel palielina. tur pat latviski runa tikai viens cilveeks, ka tada firma var veel pastaveet Musu tirgu, tirgojot ar it ka Purmo radiatoriem :) Ta ka iesaku Jums visu loti labi pardomat ja gribat tur stradat, bet neiesaku!

S Seda 29.06.2007

Visdrizak to visu rakstija jaunais puisitis-studentins:)) Atnaca pirmreiz pastradat vismaz kaut kur, pats pagaidam pilnigais nulle, neko no tameem nesaprot... Tas nekas, mes visi sakumaa bijam tadi. Jamacas!!! Bet tas "gudrinieks" grib sev uzreiz algu 300 Ls ar perspektivu lidz 800 Ls pec kada gadina:) ""Vecas babas" - sivietes 45 gadu vecuma, bet tiesam - runa vinas daudz:)... Ja gribi stradat tikai ar sava vecuma cilvekiem - nac stradaa transejaa ar lapstu. Bezmaksas pusdienas - bija, kaa tagad - isti nezinu... Bet noteikti zinu - sii firma ir laba skola katram stulbam studentam! Un gudriem cilvekiem tur ir realas perspektivas. Mans draugs tur sanema loti atru paaugstinajumu, jo vinam galva ir.

J Juris 05.07.2007

Varu tikai pateikt, ka nostraadaaju firmaa divus gadus. Izaugsme bija diezgan laba un aatra kaa amata, taa arii algas zinjaa :) Levs ir pat ljoti labs shefs, ja bija probleemas ar naudu, vai kaa citaadi darba jomaa, nekad neatteica. Bezmaksas pusdienas bija, pie kam pat tiiri eedamas- paeest vareeja, cik zinu ir veel tagad. Straadaaju daudz - biezhi aizkaveejos krietni paari darbalaikam, bet tas atmaksaajaas. Varu tikai pateikt, ka firma ir laba, firmaa ieguvu speeciigu pieredzi, man joprojaam darbaa paliidz SIA"MS" uzkraataas zinaashanas. Shajaa firmaa vienkaarshi ir jaaatrod savs piegaajiens - ja rakstiitaajam bija probleemas ar komuniceeshanos, tad taas ir vinja probleemas. Man patik SIA"MS" pavadiitie divi gadi. Ejot prom no SIA"MS" ar Levu shkjiiraamies bez liekaam probleemaam (biju pat aiznjeemies no firmas naudu auto iegaadei - Levs naaca pretii un mees sastaadiijaam grafiku, taa kaa naudu atdevu kaadus piecus meeneshus peec aizieshanas uz citu darbavietu), veel tagad sastraadaajamies biznesa jomaa.Kritizeet jau ir viegli, bet ja nezini ko kritizeet, tad labaak to nedari :)!!!

J Julianna 07.07.2007

man ir tādas aizdomas, ka šito uzrakstīja puisis, kurš strādāja šajā firmā 1 vai 2 mēnešus :) mazāk vajadzēja sedēt netā un kačāt filmus un vairāk censties kaut ko darīt !!! un vēl pīkst par kolektīvu, pats pat labdien nevarēja pateikt un staigāja visu laiku ar tādu purnu, ka viskrutākais :D tu esi pilnais "uz redzēšanos"!!!

A Andis 16.12.2007

Varu pilniigi piekrist autora rakstitam, lielakai daļai rakstīta ir viņam tiešam taisnība! Kolektīvs - lielāka daļa gandrīz pensionāri, jauniešu ļoti maz, jo par kapeikam laikam tur neviens ilgi neuzturēsies, tapec nav jau brīnums ka vienmēr šī firma meklē projektētājus! Biju saskaries ar šīs firmas dažiem projektiem, teikšu godīgi tie jau par projektu nevar nosaukt -it ka izstrada pieaugusi cilvēki bet projekts ja to ta var nosaukt ir tikai papīru čupa, kura vajag visu pārstrādāt lai sasniegtu teicamu rezultatu un lai sistēma darbotos!Un par izpildito darbu kvalitati ar kuro it ka firma lepojas, ir pielidzinams gandrīz viduvējai atzīmei!Protams katrs ir savas laimes kalējs un katrs izvēlas savu ceļe šajā dzīvē,bet MS tiešam ka firmu kur var it ka pilnveidot savas zinasana un pieredzi NEISAKU!!