www.sudzibas.lv Mego/ Beta/ Super Netto Nav ierīkotas invalīdu stāvvietas.

Mego/ Beta/ Super Netto - Nav ierīkotas invalīdu stāvvietas.

Bolderājā pie tirdzniecības centriem “Mego”, “Beta”, ”Super Netto” nav ierīkotas invalīdu stāvvietas. Tas pats ir arī Daugavgrīvā pie veikala “Mego”.
Ja arī ir apzīmējums uz asfalta, tad ziemā tas nav redzams. Kā var būt, ka nav uzstādītas zīmes, kura darbotos cauru gadu. Sazvanīšanās ar tirdzniecības centru administrāciju neko neatrisina, un viņi atbild, ka invalīdu stāvvietas nav viņu problēma.
Kā var būt, ka Bolderājā un Daugavgrīvā invalīdu tiesības tiek ignorētas un likums netiek ievērots?
Kur lai vēršas invalīdi, lai atrisinātu šo jautājumu?

Aigars31 15.03.2017

katrā ziņā tām stāvvietām ir jābūt arī vistuvāk galvenajām ieejas durvīm pēc loģikas...varbūt pat iezimētām ar sarkanu no asfalta lidz veikala jumtam.. vai dzeltenu !un melnu uzspiestu zonas apzimejumu...pie salaspils rimi visi viens otram ar durvim sit otra durvis jo nevar normāli izkāpt no auto.. ir jau taad dažāda platuma mazliet tie auto... jabūt arī plataj;am auto autostāvvietām .. ir taču kādi rihtīgie dodži i un hammeri ( bet viņi nesudzesies nekad un vienkāŗši iepirkas tur kur ir daudzstavu automashinu stavvieta pedejaa stavaa augshejaa ... bet visas stāvvietas tādiem maziem smārtiņiem un zaparožeciem .. tiešām paldies par šo sudzibu.. japadomā kādu auto vispār iegātāties dēļ tiem veikaliem bet laikam ignorēt neertības un lai domāt sāk ar smadzenītēm