www.sudzibas.lv Megija Ivanovska Nemaksā par nostrādāto darba dienu

Megija Ivanovska - Nemaksā par nostrādāto darba dienu

Sveicināti!

Šī meitene - Megija Ivanovska, tel.nr: 286-21-870 atkārtoti meklē aukli Madonā.

Pie viņas nostrādāju vienu dienu.

Bijām vienojušās, ka nostrādāšu vēl otru dienu (viņai tika mainīts darbalaiks, ko es nevarēju apvienot ar savu ģimeni), samaksās par abām un meklēs kādu citu, kas varētu pieskatīt bērnu. Tajā pašā vakarā viņai atbrauca cits cilvēks, kas varēs skatīties bērnu, līdz ar to otra darbadiena man izpalika, par to vienojoties telefoniski.
Nākošajā dienā bija sarunāts, ka aiznesīšu pāris lietas, kas bija palikušas pie manis. Biju domājusi, ka tad arī tiks attiecīgi samaksāts par nostrādāto dienu.
Nesamaksāja. Nedeva arī pilnīgi nekādu ziņu.

Naudu jau norakstīju, tomēr pēc laika nolēmu apjautāties, vai un kad varētu saņemt naudiņu. Par šādu īsziņu dabūju dzirdēt nepamatotus pārmetumus (sīkāk varu izstāstīt privāti), kā arī apgalvojumu, ka par pirmo darba dienu nemēdzot maksāt, jo tas ir pārbaudes laiks kā jau visās darbavietās.

Beigās atsūtīja sms ar atvainošanos un jautājumu, vai es esmu XX, kas strādājusi pagājušajā mēnesī, jo viņai ar vienādu vārdu bijušas divas auklītes. Tā kā tā nebiju es, pieņemu, ka nebiju arī pirmā, kurai nav samaksāts.

Zinu, ka pirms manis aukle nostrādāja 2 dienas un tika atlaista par alko cienīšanu (cik taisnības - nezinu).

Mīļie cilvēki! Neuzķerieties uz šīs meitenes!
Ja vēlaties pie viņas strādāt, pārliecinieties, vai apmaksas veids un summa Jūs apmierinās.
Uzmanieties, lai naudu "neaizmirst" samaksāt.

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes