www.sudzibas.lv MegaSun не качественные услуги

Студия красоты "MegaSun" - не качественные услуги

Несколько раз посещала солярий в этом салоне - лампы старые, за 20 минут никакого результата. На мои претензии - предложили другой, более мощный, и дороже. В итоге - результат такой же, деньги не вернули. Потом, увидела, что они работают постоянно на купонах, поэтому и не меняют лампы. Никому не советую.

R

S saule123 06.06.2014

Biju uz gelish pedikīru MegaSun.
Pedikīrs ilga ~10 minūtes, kuru laikā man pateica, ka man ir plāni nagi un uz tādiem gelish nagu laku kategoriski ir aizliegts likt (biju jau vismaz 10x iepriekš likusi un neviens neko tādu nebija teicis). Varot piedāvāt tikai vēl piemaksāt 7 eiro, lai uzliktu vēl papildus kārtu un tad gelish. Atteicos no šīs opcijas un teicu, lai ir parastā nagu laka. Man uzlakoja nagus~10 minūtes un teica, ka tagad jāpaguļ, lai nožūts. Pēc tam man teica, ka ir nožuvuši un var vilkt kājās kurpes- rezultātā man ir kurpes ar sakanu nagu laku no iekšpuses, laka nebija nožuvusi.Nekad vairs uz šo vietu neiešu dzīvē.

E Elīna Krūmiņa 14.06.2014

Arī biju uz megasun pedikīru - nopirku kuponu un kārtējo reizi pārliecinājos, ka skopais maksā divreiz.
Pedikīrs kopā ar gela lakas uzklāšanu tika veikts precīzi 30 minūtēs (lai gan kuponā norādīts, ka procedūras ilgums ir 1, 5 stundas, kas parasti tā arī ir), protams, pēc šādas "rūpīgas" apstrādes pēdas pataustot ir tādas, it kā uz pedikīru nemaz nebūtu bijusi.
Kuponā norādīts, ka salonā ir plaša krāsu izvēle - iedeva mazo paleti ar kādām maksimums 10 krāsām, kas visas bija diezgan neglītas, bet pēc tam kad veicu manikīru par pilnu cenu, tad izvilka vēl 2 paletes, kur jau tiešām daudz toņu un liela izvēle (bet par kuponiem jums tās neredzēt).
Arī nošausminājās par maniem nagiem - cik plāni, vajagot likt to papildus gela kārtu (kaut gan gelišu esmu likusi neskaitāmas reizes, dažādos salonos, nekādu problēmu nekad nav bijis) - man gan prasīja tikai 5 eiro par to maksāt...
Pats labākais bija, kad palūdzu virs papēža nelielu ādas sabiezējumu pie reizes novīlēt, kas bija izveidojies, jo kurpe bija papēdi noberzusi, tad meitene man pateica - vispār to jūs varat mājās izdarīt :D
Plus vēl manikīra laikā 2 pirkstiem ienadži sagriezti un asiņo, meitene ne atvainojas neko...
Attieksme arī tāda, ka jau pedikīra laikā domāju - varbūt venkārši iet prom un to manikīru nemaz netaisīt... Katrā ziņā nepatīkama pieredze, vairs tur noteikti nekad neatgriezīšos.

P puls 14.07.2014

Salons, kas vispār nerēķinās ar cilvēkiem!
Ierados norunātajā laikā uz procedūru un priekšā uz durvīm uzraksts, ka salons tehnisku iemeslu dēļ slēgts-lieki teikt, ka neviens pat nebija iedomājies piezvanīt un atcelt vizīti. Nākamo reizi kad ierados uz procedūru, man tika pateikts, ka meistare vēl nav ieradusis. Pēc 10-15 minūšu gaidīšanas, pati pajautāju vai meistare šodien vispār būs uz ko man tika atbildēts, ka nē. Šis salons (ja to tā vispār var nosaukt) vienkārši klaji ņirgājas par cilvēkiem un dara to, kas pašiem ienāk prātā. Kad lūdzu lai iedod salona vadības numuru, man tika atbildēts ka tas nav iespējams :D

E Evaq 11.09.2014

Pati tur strādāju agrāk - algas nemaksā pa divi trīs mēneši, meistari mainās kā zeķes.

F fenix 24.09.2014

Была в Megasun на LPG массаже (купон 5 посещений). Мастера перепутали время, сделали на 10 мин больше (3 раза из 5 раз). Хозяйка салона (в грубой форме) поставила меня перед фактом, что я должна салону доплатить (за их ошибку). Я, конечно, отказалась, после чего, услышала в свой адрес много интересного (какая я нахалка и т.п.). От салона до сих пор остался осадок. Никому не советую туда идти!

G Gudrs 24.09.2014

Был там на массаже, недоволен.
Полотенце не выдали, помыться негде, бабы не красивые.
Купон не помог.
Я нагадил в солярии и ушел.