megapressgroup?

Neuzķeraties uz šāda veida e-pastu un zvaniem no šīs personas(šo e-pastu un zvanu uz mob.tel saņēmu 5.12.2006.g.) -megapressgroup? Labdien!Mes meklejam tulku no RU uz LV. Apmaksa par darbu ir 2.00 ls + IIN 25% par 1800 zimes bez atstarpem. Par darbiem sastadam ligumu un apmaksa tiek veikt 1 reizi menesi par menesa laika nosutitiem darbiem. Nemot vera, ka stradajam ar dazadiem poligrafijas projektiem, tekstu tulkojumiem ir jabut kvalitativiem. Ja musu piedavajums Jus interese, ludzu atsutiet savu CV ka ari apstipriniet velmi sanemt 2 parbaudes tekstus tulkosanai no RU uz LV , tulkojuma kvalitates parbaudei (apmaksa par tiem netiek veikta, jo lai parakstitu sadarbibas ligumu, vispirms mums jaizverte tulkojuma atbilstiba).Ar cienu,_______________________________Rasa Eisa, Office managermegapressgroup?Les Nouvelles Esthetiques Latvia Lietuva EestiMcAren&Co? advertising marketing23a Elizabetes, office 16, Riga, LV-1010, LatviaPhone: +371 7508588Mob. Phone: + 371 26151986Fax: +371 7508589e-mail: [slēpt]@megapressgroup.comThis message and any attachments are confidential and intended solely for the addressees. If you receive this message in error, please delete it and immediately notify the sender. If the reader of this message is not the intended recipient, you are hereby notified that any unauthorized use, copying or dissemination is prohibited. E-mails are susceptible to alteration. Neither megapressgroup? nor any of its subsidiaries or affiliates shall be liable for the message if altered, changed or falsified.Un tā, šodien ir nedēļa, kopš saņēmu šo piedāvājumu. Saņemšanas dienā iztulkoju un aizsūtīju pārbaudes darbu, tā kā tika lūgts, lai iztulko to tajā pašā dienā līdz plkst.19.00. Esmu vairākkārt zvanījusi un jautājusi par rezultātiem. No sākuma atrunājās, ka esot kaut kas noticis ar e-pastu un laika trūkumu, solīja, ka noteikti sniegšot atbildi. Vakar zanīju atkal, atbilde- problēmas ar e-pastu, pārsūtiet lūdzu vēlreiz tulkojumu,atbildi noteikti sniegsim dienas laikā. Tā arī līdz šim nekādas atbildes. Par savu kvalitāti esmu pārliecināta, darba pieredze - 10.gadi.

H haris 11.06.2008

Skatiet pashi- atblde zeku stilaa.