Med Staff firma - Krāpšana

Ļoti slikta pieredze ar šo firmeli. Par cik šī gada jūlijā ir plāni pārvākties no lv adekvātas dzīves meklējumos uz Nīderlandi, jau laicīgi pieteicos uz darbu Nīderlandē par māsu. No sākuma viss ok, pasaka, ka būs intervija, intervijas dienā, intervētājs vārdā Sebastians kavē vairāk par 30min, nu ok, labi, ka sagaidīju zvanu, jo nu kurš vel bonusā gaidīs vairāk kā 30min pēc paredzētā laika. Intervija likās normāla, bet ļoti gara, kautkādas 40 minūtes, solīto 20 min vietā. Arī tā itkā nav būtiska problēma, pēc tam intervētājs, kas reāli mani intervē no Nīderlandes atsūta anketu, lai es atzīmētu savas praktiskās spējas, lai zinātu, uz kurieni sūtīt strādāt. Ok, prakse man ir bijusi, tur nav problēma. Kā arī ar angļu valodu pietiek lai strādātu. Tur arī nav problēma. Problēmas sākas pēc tam, kad jāgaida atbilde, rakstu gan pašam intervētājam uz Nīderlandi, gan šai firmelei, protams, liek gaidīt, bet atvainojiet, man ir jābūt garantijai, ja man atsaka, tad atsaka nevis liek kautko bezjēgā gaidīt, biļetes uz Nīderlandi ir iegādātas, bet liekas, ka viņiem nemaz nevajag darbiniekus. Droši vien kārtējā uzmetēju firma. Neiesaku, kaut solījumi ir pasakaini. Iesaku pašiem braukt uz slimnīcām un pa tiešo runāt, neuzticēties kautkādām firmām.