MEDNIEKU PIRTS - SERVISS

V gostevom dome prishlosj nahoditjsja 15 ijunja etogo goda. obsluzhivanije nizhe vsjakoj kritiki, takogo bezobraznogo otnoshenija k ljudjam nam ne prihodilosjvidetj. stol oboshelsja po 10 lvl s cheloveka, stol okazalsja polupustim. narezka iz lososini okazalasj prsto bezobraznim mesevom, 4tobi vipitj 4aju, prishlosj samim sobiratj so stola kruzhki, ih mitj, ewe 4as dozhidatjsja, poka 4aj vse-taki vinesut. obsluzhivajuwij personal pribival v polusonnom sostojanii, v majkah i shortah, bez vsjakih priznakov kuljturnogo povedenija.
MI PRIBIVALI V SOSTOJANII SHOKA OT TAKOGO SERVISA. ne sovetujem kogda-libo pobivatj v etom zavedenii, hotja, mesto dostato4no horoshee.

I

Z Zane 09.01.2011

Nu nezinu gan. Mēs arī ar draugiem tur rīkojām pasākumu, bet viss bija kārtībā. Personāls bija uzdevumu augstumos, ēdiens, tai skaitā tēja ar torti arī bija laikā, ļoti garšīgs. Esmu apmierināta ar servisu, jo labi pavadījām laiku, atpūtāmies. Pirms izīrēšanas visu pārrunājām ar saimnieku, kur arī tika izrunāts par oficiantiem, cik būs un kādi ir to pienākumi, jo mēs negribējām, lai nāk pie katra un ieliek šķīvī. Manuprāt, loģiski, jo katrs var pats ielikt tik, cik vēlas, ja vēlas. Personāls bija pieklājīgi apģērbts, bet jebkurā gadījumā, šorti vasarā, manuprāt, ir tikai normāla parādība.
Katrā ziņā mums patika un labprāt brauksim vēl. :)

D Dīdī 09.01.2011

ŠI nav tā pati Zane, kas savam 51 gadus vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu?

S Saiva 30.09.2011

Šīs pirts īpašnieki visām sūdzībām komentāros paši ieraksta ko labu. Būtu labāk ņēmuši vērā kritiku, un salabojuši labojamo lai klienti paliek apmierināti. Vieglāk jau nedarīt neko un iekasēt, bet agri vai vēlu paziņas, draugi viens otram pasaka tos mīnusus. Beigās klienti nenāks, un kurš tad būs vainīgs? Pat nezinās kur savus labos komentārus ierakstīt.

S [email protected] 14.06.2013

Mēs arī paris gadus atpakaļ svēnējam tur kāzas. Citiem neieteiktu!!! arī bijam vīlušiem. oficiatu vieta - kas iepriekš bija atrunāts un atsevišķi apmaksāts - tas paša bomožveidīga paskata meitenes krasainās maikās un retuzēs, vai šortos - viesu priekšā bija kauns. Saimnieki apsolija ka būs smukas meites, glīti ģerbtas - tika atrunāts - balti krekli, svarciņi. Arī negludināta galdauts uz galda priekš tortes - rezultātā man nav nevienas bildes ar tori, kura maksāja pāri par 100 latiem, kuru ne'būtu kauns radīt cilvēkiem. Par netīrām viesu istabam un to ka nebija solītās veļas, kuru ta neviens mums arī neatveda. ta saucamais pesonals ar laipnību arī dīži neizcēlās. Paši saimnieki tikai naudu kasse - svīnību diena neliekas neziņas. Žēl - jo vieta laba, bet paši saimnieki noveduši to līdz sliktai slavai, kas iet pa priekšu šai vietai. Kāzu diena nolēmu ka ir, tā ir, jo neko vairs mainīt nevar, bet kad pargāja svīnību nogurums un saliks visas bildes fragmenti kopā pluss tas, ko teica mamma, kura, bija viesu namā pirms mums un saviem spēkiem klāja viesiem uzkožu galdu ārā, izludzoties traukus, kaut gan arī tas bija iepriekš atrunāts un par visu samaksāts. kondicionieris - vasaras karstuma nestrādāja, kaut gan arī par to bija runāts un solīts, ka viss strādās. Neko sliktu nevaru teikt par edienu, izņemot to, ka traukus neviens nenomainija un ar to pašu vienu trauku ar ko viesības sākās bija arī aiztiek.

Rezume - saimnieku vienaldzība, personala nekompetence un reālais personāla trūkums, netīrība.
izvelēties citu vietu kāzām, ta ir diena kuru gribas paturēt prāta ka neaizmirstamo dienu. Mednieku pirti Mārupē tagad nosaukums Mednieku muiža - Jums to nespēs nodrošināt, kaut gan solīs. Liks samaksāt pilnu summu uz priekšu, ka arī drošības naudu - ja nodarīsiet postījumus, bet pat neceriet, ka Jums ko atgriezīs, ja Jus paliksiet neapmierināti ar servisu.

Padomāiet labi, vai tādā vietā gribat svīnēt ko vairak par parasto korporativu.