Mednieku pirts Mārupē - briesmīga

Esam šokā par Mednieku pirti Mārupē. Žēl viesus un izmesto naudu. Saimnieki nepabrīdināja, ka pirts uzsilst tikai līdz 55 grādiem, un met vai nemet garu viesi nosaluši iznāca no pirts. Visās tualetēs durvis ir bojātas, tās neveras ciet un slēdzenes arī nav, netīri podi, salaustas poda brilles.A tkritumu maisiņu vietā kautkādi pārtikas maisi smird. Ūdens no krāniem tikai auksts. Telpas ļoti aukstas, netiek apkurinātas.Traukus nav kur nomazgāt. Tualetē mazā izlietne, nu un duša pie pirts. Logus atvērt nevar, jo tie ar kartoniem ar skoču aizlīmēti. Tas skats bildēs jau skaists, priekšā glīti aiskariņi, taču patiesībā saskārāmies ar kaut kādu bomžu mitekli. Vēl interesanti, ka visa vakara un nakts garumā starp mūsu viesiem vazājās kaut kāda sieviete noplīsušās trenūzenēs un teica, ka viņa šovakar dežūrē. Tāpēc arī savas mantas centāmies uzmanīt, ka nesāk rušināties pa somām. No rīt ap 8 paziņoja, ka mums ātrāk jāvācas prom, jo nākošie viesi būs ap 16:00 un viņai jāpaspēj izmazgāt grīdas, ko viņa arī nekautrējās viesu klātbūtnē darīt. Tātad no iecerētās svinēšanas nekā laba pateicoties tādiem cūkām, kā šie pirts saimnieki. Kauns bija no viesiem. Saimnieki ir bezkaunīgi krāpnieki. Naudu atpakaļ neizdevās dabūt.

I

J jokelemene 22.09.2011

Paldies par brīdinājumu! Žēl, ka jums tā iznāca.

Blžu neatbilstība dzīvei ir visai bieža parādība. Esam ar to saskārušies vairākkārt. Tagad cenšamies ne tikai netā ievākt atsauksmes, bet arī aizbraukt uz potenciālo tusiņvietu apskatīties, kā tad ir realitātē uz vietas. Tad var redzēt, kā tas dzīvē izskatās + parunāt ar saimniekiem, jo arī saimnieki mēdz būt dažādi.

A Anzela 23.09.2011

Читаем эти глупости про Mednieku pirts и удивляемся, как люди могут написать столько глупостей! Шикарное место, мы сами только что отмечали там свадьбу. Остались довольны!!!Советуем всем не верить написанным глупостям, а лично съездить и всё посмотреть.И сами всё поймёте.Хозяева дружелюбны, никаких замечаний по поводу работников тоже не можем сказать.Вообщем всё понравилось. Жаль что есть очень проблемные и конфликтные люди - вред для общества.

E e95 10.06.2012

Anzela, a ja pēc IP skatīties, nebūs vien paši saimnieki?
Tajā pirtī viss ir slikti. punkts.

S [email protected] 14.06.2013

Mēs arī paris gadus atpakaļ svēnējam tur kāzas. Citiem neieteiktu!!! arī bijam vīlušiem. oficiatu vieta - kas iepriekš bija atrunāts un atsevišķi apmaksāts - tas paša bomožveidīga paskata meitenes krasainās maikās un retuzēs, vai šortos - viesu priekšā bija kauns. Saimnieki apsolija ka būs smukas meites, glīti ģerbtas - tika atrunāts - balti krekli, svarciņi. Arī negludināta galdauts uz galda priekš tortes - rezultātā man nav nevienas bildes ar tori, kura maksāja pāri par 100 latiem, kuru ne'būtu kauns radīt cilvēkiem. Par netīrām viesu istabam un to ka nebija solītās veļas, kuru ta neviens mums arī neatveda. ta saucamais pesonals ar laipnību arī dīži neizcēlās. Paši saimnieki tikai naudu kasse - svīnību diena neliekas neziņas. Žēl - jo vieta laba, bet paši saimnieki noveduši to līdz sliktai slavai, kas iet pa priekšu šai vietai. Kāzu diena nolēmu ka ir, tā ir, jo neko vairs mainīt nevar, bet kad pargāja svīnību nogurums un saliks visas bildes fragmenti kopā pluss tas, ko teica mamma, kura, bija viesu namā pirms mums un saviem spēkiem klāja viesiem uzkožu galdu ārā, izludzoties traukus, kaut gan arī tas bija iepriekš atrunāts un par visu samaksāts. kondicionieris - vasaras karstuma nestrādāja, kaut gan arī par to bija runāts un solīts, ka viss strādās. Neko sliktu nevaru teikt par edienu, izņemot to, ka traukus neviens nenomainija un ar to pašu vienu trauku ar ko viesības sākās bija arī aiztiek.

Rezume - saimnieku vienaldzība, personala nekompetence un reālais personāla trūkums, netīrība.
izvelēties citu vietu kāzām, ta ir diena kuru gribas paturēt prāta ka neaizmirstamo dienu. Mednieku pirti Mārupē tagad nosaukums Mednieku muiža - Jums to nespēs nodrošināt, kaut gan solīs. Liks samaksāt pilnu summu uz priekšu, ka arī drošības naudu - ja nodarīsiet postījumus, bet pat neceriet, ka Jums ko atgriezīs, ja Jus paliksiet neapmierināti ar servisu.

Padomāiet labi, vai tādā vietā gribat svīnēt ko vairak par parasto korporativu.

N Nevaljawka 03.05.2016

Dami i gospoda, ne rugajtesj! :)
Estj 2 "Mednieku pirts". V Mārupe i v Saulgoži. Možet vi voobšje o raznih mestah razgovarivaete. :)))