Medicīniskaispreču veikals " Heimat" - " iesmērēšana"

Sūdzējos pārdevējiem par to, ka man sāp papēdis, pārdevēja teica. lai es noauju apavus, tad es tos iedevu viņai. Kad es noāvu labās kājas apavu , to iedevu pārdevējai. Viņa taja meistarīgi ātri ielika ortopēdisko binzoli ( aetrex) un to pašu izdarīja ar kreiso kāju. Pārdevēja jautāja " Kā Jūs jūtaties ? ". Es atbildēju, ka papēdis nesāp, tomēr pacēluma vietās sajutu, ka spiež, ar cerību, ka ienēsāsies. Samaksājis par preci 19, 00 Ls, pateicos un atvadījos un braucu uz mājām. Kad pārnācu mājās noaujot kājas konstatēju, ka zeķes ir slapjas. Aplūkoju binzoli, tai apaša ir no gumujas, līdz ar to sapratu, kādēļ svīda kājas, ja es pats būtu binzoles licis apavos es gumijotas nekad nebūtu pircis. Nākošā dienā devos uz veikalu, lai preci samainītu, vai atgriestu atpakaļ. Veikals pretenzijas nepieņēma, atrunājoties, ka es ceļu skandālu, tad vēlējos satikt vadītāju, vai iegūt viņa telefona numuru, kuru atteicās man dot, bet piezvanīja pati, lūdzu, lai iedod man telefonu, kas tika krasi man atteikts. Līdz ar to es sapratu, ka šeit prece tiek iesmērēta, nevis sniegts pakalojums.