Medicīnas centrs Pulss 5 - Slikts serviss

Gribēju padalīties ar nepatīkamu atgadījumu kas notika 8.07. Man bija Usg Lāčplēš38. Medicīnas centrā pulss5. Paņēmu Nr aizgāju pie reģistratūras secināju ka nav makss. Tākā biju atbraukusi no jūrmalas palūdzu, ka atstāšu pasi un nākamajā dienā atbraukšu samaksāšu. Bet viņa neparko. Aizgāju pie daktera izstāstīju situāciju viņš aizgāja uz reģistratūru bet viņa neparko. Kas būtu noticis ja es samaksātu nākamajā dienā, neēsmu ne bomže ne trūcīgā. Novēlu šaj cūkai jo citādi viņu nevar nosaukt lai viņa būtu tādā pašā situācijā kā es. Saprotu, ka pati vainīga bet varēja atrast kompromisu visādi taču dzīve var notikt. Tā ari devos mājas asaras birst.

X xctaps 09.07.2019

Kā tad jūs uz rīgu atbraucāt bez maka ?

M Marijas Šugajeva 09.07.2019

Tīri vienkārši,man ir trauciņš ar sīknaudu,kur es paņēmu 4.10 ceļam ieliku sommas kabatā,bet maciņš palika iepirkuma sommā

R RXX 09.07.2019

“Novēlu šaj jo citādi viņu nevar nosaukt lai viņa būtu tādā pašā situācijā kā es. Saprotu, ka pati vainīga bet varēja atrast kompromisu visādi taču dzīve var notikt.”
Linda, man, šo lasot, ir kauns Jūsu vietā. Kāpēc registratūras darbiniecei jāuztraucas par Jūsu problēmām? Ja nu pase ir viltota? Un šajā gadījumā būs persona Jūsu spogulattēlā.

M Marijas Šugajeva 09.07.2019

Jā es viltoju pasi un tagad rakstu sūdzību,ar galvu vajag padomāt.Man prieks ka Jums nav bijusi šāda situācija.Man arī diemžēl pirmo reizi.

A Anna 10.07.2019

Nezinu, varbūt Jūrmalā tā pieņemts - "uz krītiņa" kaut ko dot, bet nu tas nav īsti ok. Ir procedūras, nevar darbinieks reģistratūrā ko tādu darīt, tā nav piemājas bode.

O Oskars 09.07.2019

Ej gulēt

M Marijas Šugajeva 24.07.2019

Pats aizej

L Livva 10.07.2019

Pasi ķīlā ir aizliegts ņem-elementāras lietas nezini, bet citus par cūkām saukt māki. USG nav nekāda mirstamā vaina, to var uztaisīt arī citā dienā.

M Marijas Šugajeva 24.07.2019

Parādi man likumu kur rakstīts kad pases nevar ķīlā ņemt. A ja cilvekam steidzami vajaga USG tad ko viņam atkal jagaida gara rinda.

E Ewa777 10.07.2019

Linda, medicīnas iestāde nav lombards. Ja USG ārsts tik izpalīdzīgs tad kāpēc pats neaizdeva Jums naudu pakalpojumam?