Medicīnas centrs Pulss 5 - Slikts serviss

Gribēju padalīties ar nepatīkamu atgadījumu kas notika 8.07. Man bija Usg Lāčplēš38. Medicīnas centrā pulss5. Paņēmu Nr aizgāju pie reģistratūras secināju ka nav makss. Tākā biju atbraukusi no jūrmalas palūdzu, ka atstāšu pasi un nākamajā dienā atbraukšu samaksāšu. Bet viņa neparko. Aizgāju pie daktera izstāstīju situāciju viņš aizgāja uz reģistratūru bet viņa neparko. Kas būtu noticis ja es samaksātu nākamajā dienā, neēsmu ne bomže ne trūcīgā. Novēlu šaj cūkai jo citādi viņu nevar nosaukt lai viņa būtu tādā pašā situācijā kā es. Saprotu, ka pati vainīga bet varēja atrast kompromisu visādi taču dzīve var notikt. Tā ari devos mājas asaras birst.

Tu Turkey901 09.07.2019

Jūs pati esat pēdējā, ja varat šādi nosaukt cilvēku, kurš tikai darīja savu darbu un nebija tiesīgs rīkoties savādāk kā pēc instrukcijām, savādāk viņai pašai būtu jāieliek tā nauda kasē no savas kabatas un jāgaida nākamā diena, kad Jūs, varbūt, to naudu atnesīsiet, faktiski administratore ir ****, jo neaizdeva Jums naudu jeb pakalpojumu, kurš nav viņas un viņai nepieder, Jums neatlaida uz parāda?!
Saņēmāt atbilstošu apkalpošanu un attieksmi!

Ma Marijas Šugajeva 09.07.2019

Dakters pienāca bet viņa pretojās.vajadzēja iedot tikai kartiņu samaksāt pakalpojumu 9.07.Jo dakters pats bija lietas kursā.Viņai neko nevajadzēja likt no savas kabatas.Es apskaidroju situāciju,jāja es būtu no Rīgas es varētu aizskriet pēc naudas.Neviens neliek jums komentēt

Ja janakkkkkk 30.08.2019

Nu ja ārsts ir tik labs, kāpēc viņš no savas kabatas nesamāksāja? un Jūs pēc tam varētu viņam atdot.
Jā, ne visi, bet tomēr lielāka daļa no tadiem aizmirstulem, neatdot naudu pēc tam.
Tadu pacientu ir daudz un pieredze rada, ka uzticēties nav verts

Ja janakkkkkk 30.08.2019

Un reģistratoram nav tiesību atstāt pie sevis personu apliecinošu dokumentu

Xc xctaps 09.07.2019

Kā tad jūs uz rīgu atbraucāt bez maka ?

Ma Marijas Šugajeva 09.07.2019

Tīri vienkārši,man ir trauciņš ar sīknaudu,kur es paņēmu 4.10 ceļam ieliku sommas kabatā,bet maciņš palika iepirkuma sommā

Rx RXX 09.07.2019

“Novēlu šaj jo citādi viņu nevar nosaukt lai viņa būtu tādā pašā situācijā kā es. Saprotu, ka pati vainīga bet varēja atrast kompromisu visādi taču dzīve var notikt.”
Linda, man, šo lasot, ir kauns Jūsu vietā. Kāpēc registratūras darbiniecei jāuztraucas par Jūsu problēmām? Ja nu pase ir viltota? Un šajā gadījumā būs persona Jūsu spogulattēlā.

Ma Marijas Šugajeva 09.07.2019

Jā es viltoju pasi un tagad rakstu sūdzību,ar galvu vajag padomāt.Man prieks ka Jums nav bijusi šāda situācija.Man arī diemžēl pirmo reizi.

An Anna 10.07.2019

Nezinu, varbūt Jūrmalā tā pieņemts - "uz krītiņa" kaut ko dot, bet nu tas nav īsti ok. Ir procedūras, nevar darbinieks reģistratūrā ko tādu darīt, tā nav piemājas bode.

Os Oskars 09.07.2019

Ej gulēt

Ma Marijas Šugajeva 24.07.2019

Pats aizej

Li Livva 10.07.2019

Pasi ķīlā ir aizliegts ņem-elementāras lietas nezini, bet citus par cūkām saukt māki. USG nav nekāda mirstamā vaina, to var uztaisīt arī citā dienā.

Ma Marijas Šugajeva 24.07.2019

Parādi man likumu kur rakstīts kad pases nevar ķīlā ņemt. A ja cilvekam steidzami vajaga USG tad ko viņam atkal jagaida gara rinda.

Ew Ewa777 10.07.2019

Linda, medicīnas iestāde nav lombards. Ja USG ārsts tik izpalīdzīgs tad kāpēc pats neaizdeva Jums naudu pakalpojumam?

Linda! Ta ir jusu, latviešu mentalitāte: mēlot, zagt, liekuļot!..