Medicīnas centrs Pulss 5 - Slikts serviss

Labdien. Nu man vienreiz pietiek. Pagājušo nedēļ biju aizgājusi pie ģimenes ārstes, lai sakārtotu sanitāro grāmatiņu kā rezultātā mani nosūtīja veikt fēču izmeklēšanu. Cik noprotu tas ir jādara ikvienam vienu reizi dzīvē. Sāksim jau ar to, ka ģimenes ārste neko neizstāstīja, kas tas ir un ko tur dara. Labi tas vēl tā....aizeju pie "jaukajām" dāmām, kas veic analīzes. Teikšu tā attieksme šausmīga. Nezinu vai tā var teikt, bet galvenā no viņām, sieviete ar brillēm izrādīja nepatiku, kā es varu nezināt kas man jādara, kā es varēju aiziet pie viņām bez parauga. Sāku teikt, ka ārsts man neko neteica, lika doties šeit un, ka visu te arī izskaidros. Sajūsmu neizraisīja arī tas, ka viņa latviski ļoti slikti varēja man paskaidrot, kas jādara kā rezultātā pusi no teiktā nesapratu, bet bail bija pārpasīt, jo sāktu kliegt.! Otra darbiniece tik nekaunīgi smīkņāja. Palika neērti. Kad viss bija izdarīts jautāju, kad varu nākt un saņemt atbildi. Šī dāma - pēc 3 darba dienām varat nākt pie mums saņemt atbildi un ja nu gadījumā netiekat pie ģimenes ārstes mēs šeit varam jums iespiest zīmodziņu sanitārajā grāmatiņā. Vēl nopriecājos,pārjautāju otro reizi vai tiešām tā var un biju priecīga, ka nebūs jāgaida garās rindas un, ka visu fiksi izdarīšu, lai varētu ātrāk strādāt.
Tā nu šodien aizgāju saņemt atbildi. Sāksim ar to, ka tā pati dāma bija ļoti nelapina. Sāka man paceltā balsī prasīt kādus analīžu rezultātus man vajag, lai es parādot izrakstu. Es ar nesapratni sejā stāvu un nezinu ko darīt, jo man neko nedeva un neviens nebija teicis, ka vajag kaut kādu izrakstu. Tad sāka paceltā balsī prasīt pasi. Iedevu. Izprintēja atbildes un teica, ka varu iet. Es tā - Man ir jāiet pie ģimenes ārstes? Jūs pagājušo reizi teicāt, ka varu saņemt pēdējo zīmodziņu te. Tā sāka kliegt, ka es fantazēju un, ka viņa tā neesot teikusi, ka viņai nav tiesību to darīt. Es viņai - Bet kā jūs domājat, kā lai tieku pie ģimenes ārstes, ja neesmu pierakstījusies? Es to būtu izdarījusi, ja viņa pagājušo reizi nebūtu teikusi ko citu, jo jaunajā darbā man deva tikai nedēļu, lai visu izdarītu. Viņa atkal sāka kliegt un teica, ka es pati esmu izdomājusi visu un ka viņai nav tiesības neko darīt un, ka šeit var veikt tikai analīzes..... Teicu, lai jau tā būtu pagriezos un aizejot vēl aizcirtu durvis.
Saprotu, ka ir dienas, kad ikvienam ir slikts garstāvoklis, bet vai tāpēc tas ir jābojā citiem un pacients jāuztaisa par meli un fantazētāju? Man ļoti patīk mana ģimenes ārste šeit, bet, ja nu gadījumā man būs jāveic analīzes tad to šeit vairs nedarīšu, jo no viņas puses tas bija rupji. Es esmu ļoti mierīgs cilvēks un parasti neko pretī nesaku, tik klusējot aizeju, bet šis jau bija kronis visam. Mani pataisa par meli.! Žēl, ka neierakstīju sarunu, lai varētu viņai acīs iebāzt! Lai nu kā, kas bijis bijis....ceru, ka citiem nenāksies saskarties ar šādu attieksmi.! Veiksmi visiem.!
P.S. Nevēlos saņemt negatīvus tekstus par visu šo lietu. Paldies par sapratni.!

A Anda Anda 31.08.2016

Jāiet pa atisno pie administrācijas, plus vēl jāraksta sūdzība Veselības inspekcijai. Lai patirina tās "darbiniecītes".

A Amarillis 31.03.2017

Jā, dāma ar brillēm laboratorijā nav diezko pretimnākoša un ar laipnību neizceļas.