www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Briesmīgs dežūrārsts - Andris Siliņš

Medicīnas centrs Pulss 5 - Briesmīgs dežūrārsts - Andris Siliņš

Nesaprotu, kā šis ārsts vispār tika pie sava darba. Aizgāju pie viņa tikai tāpēc, ka saslimu nedēļas nogalē un vajadzēja atvērt slimības lapu. Ārsta attieksme bija briesmīga, nievājoša, runāja ar paceltu toni un lika justies tā it kā es speciāli būtu saslimusi, tikai tāpēc, lai ietu tērēt viņa "dārgo" laiku. Pret parastu saaukstēšanos izrakstīja antibiotikas, kuras, kad tiku pie sava ģimenes ārsta, man pateica, ka nemaz nevajag lietot.

03.02.2020

K

Saivii 04.02.2020

A ko lien pie aarsta ar parastu saauksteeshanos ? Maajaas dzeetrt teejas ar medu. Labaak nekas nevar buut!

K kamene123 02.03.2020

Ko citu darīt, ja strādā maiņu darbu, kurā daudz jārunā un ar sāpošu kaklu un degunu, kas jāšņauc ik pēc 5 minūtēm, tas ir ļoti apgrūtinoši? Brīvdienās vienīgais variants atvērt lapu pie dežūrārsta.

A arnitaa 05.02.2020

Ar parastu saaukstēšanos jau nu nav jāskrien pie dežūrārsta pēc lapas.

W WtfF 13.10.2021

Про Андриса Силиньша могу сказать только хорошее. Несколько раз обращалась к нему, когда семейный врач был недоступен, и он всегда помогал, если это было в его компетенции. Чтоб все понимали: дежурные врачи направо и налево не раздают абы какие рецепты и больничные - в медицине с этим строго. Поэтому, если вы хотите от дежурного врача получить больничный - готовьтесь к полному опросу по поводу ваших заболеваний и к полному осмотру. Дело не в конкретных врачах, а в системе здравоохранения. Если говорить о человечности и профессионализме, могу Андриса только похвалить. Если вы не можете попасть к своему семейному врачу, а заболели, то Андрис всегда вам подберет адекватное и самое полное лечение, а не просто отмахнется от вас каким-то рецептом. Хотите лечение, когда обстоятельства против вас - пожалуйте к дежурному врачу. Хотите больничный нахаляву - ну, извините, идите с этим к своему семейному, который и возьмет на себя всю ответственность за этот документ. p/s/ К тому же вы неверно понимаете характер этого врача - он своеобразный) Но по-моему он никогда не говорит ничего плохого на полном серьезе.