www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Briesmīgs dežūrārsts - Andris Siliņš

Medicīnas centrs Pulss 5 - Briesmīgs dežūrārsts - Andris Siliņš

Nesaprotu, kā šis ārsts vispār tika pie sava darba. Aizgāju pie viņa tikai tāpēc, ka saslimu nedēļas nogalē un vajadzēja atvērt slimības lapu. Ārsta attieksme bija briesmīga, nievājoša, runāja ar paceltu toni un lika justies tā it kā es speciāli būtu saslimusi, tikai tāpēc, lai ietu tērēt viņa "dārgo" laiku. Pret parastu saaukstēšanos izrakstīja antibiotikas, kuras, kad tiku pie sava ģimenes ārsta, man pateica, ka nemaz nevajag lietot.

03.02.2020

K

Saivii 04.02.2020

A ko lien pie aarsta ar parastu saauksteeshanos ? Maajaas dzeetrt teejas ar medu. Labaak nekas nevar buut!

K kamene123 02.03.2020

Ko citu darīt, ja strādā maiņu darbu, kurā daudz jārunā un ar sāpošu kaklu un degunu, kas jāšņauc ik pēc 5 minūtēm, tas ir ļoti apgrūtinoši? Brīvdienās vienīgais variants atvērt lapu pie dežūrārsta.

A arnitaa 05.02.2020

Ar parastu saaukstēšanos jau nu nav jāskrien pie dežūrārsta pēc lapas.