Medicīnas centrs Pulss 5-mara pilenge - Slikts serviss

Slims būdams vēršos pie savas ģimenes ārstes. Kartējo reizi pieņema viņas palīdzes. 1. Nevēlejas laist mani uz slimības lapas
2. Nosūtīja uz vairākām analizem, kas it saprotami
3. Neizprasīdami, kas man ir vēlas atkratities no manis
4. Kad beidzot sadabunama pati Mara Pilenge, tad tieku nolamāts par to, ka neiztureedams, ka 10 dienu jutos sudīgi, un ta ari pateicu. Man atbildēja, ja akuti, tad zvaniet 113
5. Pēc 14 dienam klat nāk ausu sāpes, man viņas palīdzes atbild, lai iedzeru ibumetinu, un ja akuti, tad lai zvanu 113
6. Neatrisinot manu slimību. Slēdz manu slimības lapu in ljauj man stradat, kaut neesmu izveselojies un jutos joprojām slims. Esmu izmisuma.

G Garijs konors 31.03.2020

naac ciemos.iedoshu tev savu slimiibu. Varbut tad beidzot sapratiisi,kaa juutas. Nevis idiotiski tukshi muldesi. novelu tev beidzot iegut empatiju,Nevis bravurigi mildet caur internetu. Tadi cilveki ka tu tikai gremde pasauli.