Medicīnas centrs Elite, zobārste Vita Kiopa - Slikta apkalpošana

Jau pagājuši vairāki gadi, kopš neapmeklēju šīs iestādes zobarstiecības pakalpojumus, taču pieredze ko tajā guvu ir bijusi ļoti nepatīkama, kas gadiem ejot nav aizmirsta. Ierados pie zobārstes vitas, jo iepriekš cita zobārste uz zoba bija uzlikusi zāles, kas bija jānoņem. Jāpiemin, ka arī iepriekšējā zobārste nerīkojās profesionāli, uzlikt zāles, pateikt ka iet atvaļinājumā un sacīt, lai zāles izdomāju kur pati noņemt. Jā, šādi speciālisti mums ir latvijā. Tad nu ierados pie vitas, kura, jau pirmajos vārdos pie manas izstāstītās situācijas, apgalvoja, ka es melojot un neviens zobārsts neuzliek zāles un liek tās noņemt sazin kur citur. Neskatoties uz visu burkšēšanu, zobu man salaboja, kā arī pārbaudot pārējos secināja, ka jālabo vēl citi zobi. Kad pajautāju ar ko atšķiras baltā plombe no sudraba, saņēmu atbildi paceltā tonī: " kā to var nezināt? ! " un skatījās uz mani, kā uz pēdējo stulbeni. Viss laiks, ko pie viņas gāju labot bija briesmīgs, nicinošie komentāri, gandrīz katrā reizē. Ā, neminēju pašu svarīgāko, man tobrīd bija 17 gadi, valsts atmaksāja pakalpojumu. Vēl viens spilts komentārs, kas ir palicis atmiņā, tā it kā tas būtu noticis vakar - raujot ārā man zobu, viņa atkal nebija garastāvoklī un spēra ārā nievājošas piezīmes, kā piemēram: "būtu vismaz par šo kāds maksājis". Tajā brīdī man bira asaras, gan no raušas sāpēm, gan no tā, kā pret mani izturas. Ja būtu bijusi gudrāka, jau pēc pirmās, negatīvās pieredzes nebūtu atkārtoti gājusi, bet biju vēl jauna un dumja. Interesanti ir tas, ka tad, kad man apritēja 18 gadi, par viņas pakalpojumiem bija jāmaksā un viņas attieksme bija kā diena pret nakti! Kā cilvēks spēj savaldīt sevi, kad runa iet par naudu. No viņas vairs neviena slikta komentāra nebija un mani sagaidīja ar smaidu. Tomēr, rūgtā pieredze ir spilgti iesēdusies atmiņā un šīs zobārstes divas sejas. Jau no bērnības man bija traumējoša pieredze, ko zobārste vita vēl vairāk paspilgtināja.
Tomēr, tagad, savos 24 gados esmu atradusi profesionāļus, no kuriem esmu saņēmusi tikai rūpes un augstu apkalpošanas servisu. Tagad pie zobārsta es varu iet kā uz spa, bez bailēm, uzticos. Jā, es tā tiešām jūtos, vēl vakar kā izrāvu gudrības zobu, un šodien priecājos un smaidu!:)
laba apkalpošana ir tā, kas liek atgriezties, pie zobārstes vitas es nevēlētos atgriezties!

F

E ELLIO 25.12.2017

Jocīgi! Ir pagājuši vairāki gadi kopš negatīvās pieredzes, bet sūdzību izdomājat uzcept tagad?
Tad ejiet pie saviem profesionāļiem un labojiet zobus cik uziet, ko rakājaties pagātnē?