www.sudzibas.lv Medical plus Slikta apkalpošana, Valsts valodas pārzināšana

Medical plus, zobārsts Igors Siličs - Slikta apkalpošana, Valsts valodas pārzināšana

Par cik man bija akūts gadījums, tad nācās izmantot šīs iestādes pakalpojumu! Raujot zobu ārsts Igors Siličs aizķēra blakus zobu kā rezultātā izkrita plomba! Nācās likt jaunu plombu par kuru protams bija jāmaksā (ar nelielu atlaidi). Ārsta valsts valodas zināšanas praktiski 0! Apkalpošana ar ne tā labākā, izraujot zobu pat neiedeva izskalot muti tik teica, lai ejot samaksāt, ja būs laiks tad ieliks plombu. Par laimi uz nākošo pierakstu neviens neatnāca un plomba tika ielikta. Pajautāju vai pēc zoba izraušanas būtu jālieto kādi medikamenti, ārsts atbildēja noraidoši, kaut gan zobam bija iekaisums un tagad lietoju antibiotikas!

Z

E ELLIO 20.02.2017

Antibiotikas nav nekāda panaceja, tās lieto tad,ja ir satūcis vaigs un nepieciešams grieziens smaganās un drenēšana. Ja jūsu gadījumā bojātais zobs tika izrauts, tika likvidēts arī infekcijas perēklis, tātad Jums pietiek vien ar pretsāpju medikamentiem, antibiotikas nevajag.
Par to,ka blakus esošajam zobam raušanas laikā izkrita plombe, ir iespējams, tas nav nekāds jaunums, to sauc par anestēzijas komplikāciju, jo diemžēl Jums mutes atvērums nav kā krokodilam,kad tālākajam zobam var tik klāt, nepieskaroties pārējiem zobiem.
Vienīgais par ko Jums būtu pretenzijas, par to,ka ārsts nelieto valsts valodu.

т Ти Татиана 07.02.2020

Игорь Силич,очень хороший доктор.Много раз я,мои родные были у него,на приеме.Правда в Зилупе.Что касается г.языка,вам зуб лечить нужно или язык..Глупая пациентка.

A Andrzej Maks 05.11.2021

игорь силич , прекрастный специалист , правда в Зилупе

G Gulbenietis 05.11.2021

To, ka Zilupē taisa labi un lēti zobus daudzi zina. Pat no Rēzeknes brauc. Zilupē vispār katrs 20 prot valsts valodā runāt. Nemīz burkā, tāpat pie nākamā akūti ielaistā gadījuma brauksi uz Zilupi. Mēs varam sevi izdzīt no Zilupes, bet Zilupi no mums nekad :D

Slikti servis

Biju pierakstit a medical plus 11:30 ,tiku pēc 1stundas.Nevienam neiesaku serviss riebīgs.

Neiesaku nevienam

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2022

Z Zanezanezanr 09.05.2022
Bojājums

Zobam viena puse bija ielūzusi. Dr.Siličs to pusi izrāva un aizpildīja ar zālēm. Procesa vidū iešpricēja zāles,bija stipras sāpes vaigā. Jau 3.dienu jūtu rūgtuma garšu mutē. Un vaigs viss zils un sapampis. Tas ir normāli?

Z Zanezanezanr 09.05.2022

Zilums