www.sudzibas.lv Medical plus attieksme pret klientu

Medical plus Rēzekne - attieksme pret klientu

Vakar vērsos pie zobārsta ar nekvalitatīvi salaboto zobu, kuru sataisot, naudu tomēr paņēma,lai gan teica,ka ja atkārtoti, tad taisa bezmaksas! Zoba labošanas laikā, zobārsts visu laiku runāja par savu ''intīmo dzīvi''! Mani galīgi neinteresē zobārstu dzīve, viņu mīlestības un ar ko tās mīlestības ir precējušās! Bija tāda sajūta,ka es tur esmu lieka un vairākas reizes man pretī noburkšķēja... Beigās pateica,ka man zobs tik un tā būs jālabo .... Esiet gudri, taupiet savu naudu, nemetiet vējā! Man kā medicīnas darbiniecei tāda attieksme no citiem mediķiem riebj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noteikti vairs neizvēlēšos šo iestādi!

Y

Komentāri (21)

M murzilka123 14.01.2013

:D :D :D par erotiskiem stāstiem ir jāmaksā :D

K karina4ka83 15.01.2013

yamila, tu esi Medikal konkurents?

D daugavietis 06.12.2014

Esmu vīlusies par kādu no Medical Plus darbiniecēm. Nobaida bērnu ar savu nelaipno attieksmi, bērns sāk raudāt, un tad pasaka, lai iziet no kabineta kopā ar vienu no vecākiem, jo viņa nespēj tā strādāt, ar otru vēl tomēr parunāt gatava. Vai tad tā notiek bērnu apskates?! Bet naudiņa jau samaksāta... Tad izrakstīja zāles, jo bērns nemierīgs un histērisks, kaut gan gājām ar citu sūdzību.
Tā arī bez rezultātiem gājām prom. Pie tam daktere noteica, ka pēc trim mēnešiem mums tur atkal vajadzētu ierasties uz "apskati".

Cilvēki-esiet apdomīgi, ja vēlaties izmantot Medical plus pakalpojumus!

M maksliniece 13.12.2014

taisnība vien ir par šīs iestādes ārstiem - biznesmeņiem, profesionalitātes nekādas NAUDA, NAUDA NAUDA

V vladimirs1966 29.12.2014

Vislabākā iestāde no visām, kur esmu bijis.

S Svetlana197509 08.01.2015

Nu par neprofesionalitāti gan nepiekrītu, biju pie ginekologa un ķirurga, palīdzēja, izārstēja. Nu par naudu, ta kā kuram, piemērām biju Rīgā pie ārsta un atdevu 3 reizes vairāk naudas par 10 minūtēm, bezjēdzīgi!

S Signia 16.01.2015

Medical plus Rēzekne.
Nesen apmeklēju zobārsti - L.Bobrovsku. Salaboja problemātisku zobu, ko neviens neuzņēmās. Laipna un uzmanīga attieksme, normāla cena par pakalpojumu.
Tagad man ir prieks, ka varu atvērti smaidīt!!!
Varu droši teikt, ka zobu problēmas manvairs nesagādās raizes, jo atradu savu zobārstu!!!

A anda kovaljova 26.01.2015

Biju pie neirologa no Stradiņiem dakteres Krieviņas, paņēma pie sevis uz dienas stacionāru, lai ātrāk veikt visus izmeklējumus. Esmu ļoti apmierināta!

urologs ĒRGLIS veiksmīgi izoperēja manu vīru. Paldies dakteriem!

L lakstīgala 22.03.2015

Man bija iekaisis zobs, kas radīja appampumu, aizgaju uz MEDIKAL PLUS, jo citur nekur zobārsti sesdienas dienā nestrādāja. sēdēju rindā un gaidīju kad mani pieņems, jau gaitenī zobārste pagāja garām un viņa savām kolēģēm izteicās "vēl viens appampušais sēž", jau pēc šī izteiciena man gribējās aiziet prom, bet nebija izvēles citas kā iet pie viņas jo tā bija vienīgā kas tur strādāja. ieejot kabinetā viņas attieksme bija ļoti nelaipna, izturējās kā pret mēslu, bez īpašas runāšanas izrāva zobu, un bez vārdiem un paskaidrojumiem ko es varu darīt tālāk, lika iet prom un samaksāt lielu naudu par zoba izraušanu. pēc pāris dienām kad nogāja appampums, es apskatīju izrautā zoba vietu un tur bija atstātas zobu šķembas, man tagad jāiet atkal pie cita zobārsta lai izārstētu līdz galam.
VAIRS NEKAD MŪŽĀ ES UZ TURIENI NEIeeŠu un neiesaku to darīt NEVIENAM, paņems astranomisku summu un juusu pašapziņu samazinās līdz nullei ar tādu attieksmi. !!!

E ELLIO 22.03.2015

Cik ir astronomiska summa par zoba izraušanu?
Varbūt zobu jārauj pa 5 eiro?

J jola 23.03.2015

Piezvanot tikai uz registraturu vien, man vairs nekad dzive negribas ne uz turieni iet, ne zvanit! paldies, bet tik rupju attieksmi vel vajag pameklet, vai nu ne taja laika piezvaniju, vai ka, nezinu. Pat nervi neiztureja, ka nacas paprasit vai ta vispar ir PRIVATKLINIKA, kur var griezties jebkurs. Man likas, ka attieksmei jabut tadai, lai cilveki tur atgrieztos un vel visiem draugiem, radiem ieteiktu. Es labak pagaidisu rindas 5 menesus poliklinika par velti, lai jau tur labak norej ka suni, neka vel maksat par to un pec tam atkal arsteties pie psihoterapeita

M murzilka123 24.03.2015

Jola: "un pec tam atkal arsteties pie psihoterapeita" :D ko nozimē atkal? :)))

S sunlady 29.04.2015

Es publicēšu savu stāstu.
Vajadzēja salabot dažus zobus pēc iespējas atrāk. Gāju uz SIA Medical Plus pie dakteres CUH. Pirmo reizi salaboja zobu ātri, nesāpīgi, klusēdama, īpaši nevaru komentēt... Samaksāju, cik pateica. Otru reizi gan traki gāja... Daktere nokavēja pusstundu, ieradās acīmredzamā reibumā, dusmīga, ar visādiem pārmetumiem (kaut gan man bija jāpārmet notiekošo, bet noklusēju)! Ielika zāles, pukstēdama. Pēc pāris nedēļām atnācu plombēt zobu, atkal tas pats - norēja kā suni, patērēju 2 stundas sava laika un izgāju kā ar ūdeni aplieta. Pēc mēneša abas plombas izkrita, daktere salaboja no jauna, bet par maksu!!! Vēl pagāja pāris mēneši - atkal plombas izkrita. Gāju uz poliklīniku, tur samaksāju 4x lētāk, par katru plombu 17-18 eiro un stāv jau otru gadu. Paldies dakterei Cvetkovai. Uz SIA Medical Plus vairs neiešu ārstēt zobus, un citiem neiesaku.

R rezekniete95 09.10.2016

Jā, man ar šo iestādi arī ne īpaši labas atmiņa sir. Sāpēja zobs, poliklīnikā nepieņēma, jo tikai pēc pieraksta. Ok, vērsos medical plus. Jā, pieņēma uzlika zāles uz zoba, teica atnākt pēc 4 dienām. Tā bija sestdiena ok atnācu zobārste bez cimdiem neskatoties man mutē urba kaut ko uzlika pagaidu plombu noplēsa lielu naudu un palaida. Nekas traks jau nebūtu ja man pēc 3 dienām tā pagaidu ploma ar visām zālēm un lielu zoba gabalu nebūtu izkirtuši. Devos uz reģistratūru, man pateica nu jums laikam plāna zoba sieniņa! Ko??? Kur zobārste skatījās kad urba??? Vaitad viņai nav jāredz kāda ir mana zoba sieniņa. Rezultātā sabojāts zobs 80 EUR vērtībā. Rupja attieksme no zobārstes un jā ētikas neievērošana bija jūtama, intīmās dzīves apspriešana, darbošanās bez cimdiem...neisaku nevienam doties uz turieni ārstēt zobus, noplēsīs lielu naudas summu un sabojās zobu un nervus

P Paciente 01 17.11.2016

Внимательное и добросовестное отношение всего персонала ,но ...работает один регистратор и ей приходится одновременно : вести запись по телефону и давать консультацию( 2-3 минуты , 2 звонка), выписать чек тем, кто уже получил услугу (1-2 минуты ), стоящего в очереди пациента записать на приём ( вчера это заняло около 5 минут, поскольку женщина просматривала свой ежедневник ), в итоге я чуть не опоздала на приём к доктору, хотя мне была нужна только карточка и я пришла примерно на 15 минут раньше...Девушка регистратор работала быстро, но с таким количеством пациентов и звонков это заняло много времени...Как бы исправить эту ситуацию? Пишу только потому, что столкнулась с этим не первый раз.

P Paciente 01 17.11.2016

Хочется добавить , что это скорее не жалоба ,а просьба наладить работу регистратуры. К персоналу претензий нет! не раз посещала специалистов и получала квалифицированную помощь. Спасибо всем!

A Allija72 16.01.2017

Medical Plus reģistratūras darbinieces Rēzeknē izceļas ar savu rupju attieksmi pret klientiem, to zinu gan pēc savas gan paziņu pieredzes. Par augsto pakalpojumu cenām, kas neatbilst Med.centra sniegto pakalpojuma kvalitātei, reģistratūras darbinieces vismaz varētu ievērot saskarsmes ētikas normas!!! Pakalpojumu ziņā - kvalitatīvs ir zobu hiģiēnista darbs. Zobu ārstus Med.plus labāk neapmeklēt, tiešām būs izmesta nauda, jo vēlāk ir jāpārlabo pie cita speciālista. Ja apmeklējat izslavēto )) neiroloģi Jēgeri, par konsultāciju un "dopleri" kopsummā samaksājot 62 eur :) esiet gatavi ļoti augstprātīgai attieksmei no ārstes puses, tā vietā, lai saņemtu atbildes uz uztraucošiem jautājumiem

K Krista1993 08.04.2017

Bet ja es vēlos apmeklēt ginikalogu šajā iestàde pie kura specialista ir verts iet un vai vispar ir jēga iet? P.s. ludzu jusu komentarus

A Allija72 10.04.2017

Par ginekologiem Morozovu un Urtānu ir dzirdētas labas atsauksmes. Urtāns uzreiz var veikt arī ultrasonogrāfiju. Ja ir kādas ģinekoloģiskas problēmas daudzi iesaka Dr. B.Gorinu, Daugavpilī, viņa uzreiz veic ultrasonogrāfiju un konsultē, viņai ir arī pieredze ķirurgisko panipulāciju veikšanā.

S saulīte25 07.06.2017

Medical Plus Rēzeknē. Atsauksmes tikai pašas labākās! Reģistratūrā strādā ļoti atsaucīga un laipna darbiniece - visu izstāsta, izskaidro un paskaidro. Pati piedāvāja izrakstīt čeku VIDam, ko daudzās vietās pat ar prasīšanu negrib rakstīt...Biju gan pie dermatologa, gan arī pie ķirurga. Ļoti atsaucīgi, laipni cilvēki. Laiku velta tik, cik nepieciešams.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes