www.sudzibas.lv Medical Group Dens Attieksme pret pacientu un sensitīvu datu izpaušana

Medical Group Dens - Attieksme pret pacientu un sensitīvu datu izpaušana

Neprofesionāla un neētiska attieksme no higiēnistes Irina Donskaja puses! Nemāk ne normāli runāt ar pacientu, nedz izskaidrot problēmas būtību.
Vizītes laikā (izturēju 15 min) netika veikta neviena manipulācija no parastas higiēnas procedūras, bet gan tika izteikti draudi par zobu veselības stāvokli, aizskarošas piezīmes un pazemojumi.
Apšaubu, ka higiēnists ir ar ārsta diplomu kabatā, bet nu šī dāma ir iedomājusies no sevis, ka ir arī dievs ar tiesībām nosodīt bez iemesla jebkuru.
Ierados pēc ārstnieciskas procedūras un ja jau uzksta sevi par ārstu, tad primārais ir palīdzēt cilvēkam (pacientam) , nevis apvainot un aizskart.
Ārstam nevajadzētu uztraukt, kāpēc cilvēks saslimis it īpaši, ja pati paskaidroja, ka tas ir ģenētiski iekodēts.
Attieksme kādu izrādīja minētā higiēnista, neliecina par kompetenci un izglītību, bet gan par uzpūtību un absolūtu neprofesionalitāti!

Papildus vēl nākt reģistratūras telpā un publiski izklāstot pacienta diagnozi, turpinot aizskart - tas ir arī datu drošības pārkāpums, par kuru var sanākt arī lielākas problēmas!

Z