AtrisinātaMedia smart TV Resalgo LP - Krāpšana

Firma Resalgo LP(reģistrēta Anglijā) Latvijā sevi dēvē par mediasmart tv, piedāvā skatīties TV ar interneta pieslēgumu caur smart BOX, līdzīgi kā Lattelekom interaktīvā TV, taču bez līguma saistībām vien 9 EUR mēnesī, pirms tam piedāvājot izmēģināt 5 dienas un tad ja negrib var nodot kastīti atpakaļ, vien tāds sīkums kā jāiemaksā 69 EUR drošības nauda, kastīte atripoja jau nākamajā dienā, patestēju , nepatika, tūlīt arī informēju, ka negribu šo pakalpojumu, tagad man ir nevajadzīga kastīte par 69 eur, ar firmu sazinājos caur minēto e-pastu, atbildes nav, kā arī pārstāja darboties mājas lapa. Pieņemu , ka ja izmantotu šo kastīti, nemanītu neko līdz laikam kad viņus slēgs, Esiet uzmanīgi ar šiem krāpniekiem jo naudu atpakaļ neatgriež.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Valdis 11.03.2016

Nauda atmaksāta kastīte paņemta.

V

K kristine 07.03.2016

Labdien es varu jums palīdzēt varbūt jūs varētu man atsūtīt savu numuru vai arī Jūs varētu piezvanīt uz manu numuru 25315455 un es palīdzētu jums atgriezt depozītu, jo varbūt menidžeria ar kuru jūs sazinājātiesir apslimis un neatrodas darbā. Kristīne menidžere no mediasmart

G gints pt 03.06.2016

Labdien. Man arī neizdodas sazināties ar savu menedžeri Lauri. Jau ļoti sen.
Gints
2 9339 724

A Anna Borovska 18.03.2016

Televizija neiet!!! Majas lapa ari pazudusi kas kur un kam jasudzas??!!!!! Krapnieki! Velos atgriezt sada veida pakalpojumu!!!!

A aleksandra)))) 19.03.2016

Mums arii tada problema. televizija neiet.neviens necel klausuli. ko darit?

Mums televizija Ari neiet. Klausuli neviens nenem. Visa stradaja tris menesus un pazuda.

M MATPOC 19.03.2016

Cik es saprotu es neesmu vienīgais ar tādu problēmu.

R Reinis 19.03.2016

jā izskatas nevienam neiet. jazvana tiem konsultantiem, augstaak viens talrunis ir kristinei.

N nilsonsss 19.03.2016

Sazvanīji? Padalies kā sanāca. saprotu ,ka ,iespējams, visus lietotājus skārusi šī problēma.

J Jekaterina R. 19.03.2016

Man arī neiet 3 dienas, pirms tam 7 mēnešus nebija problēmu. Padodiet ziņu, ja kādam sanāk sazināties ar MEDIASMART.

R Reinis 19.03.2016

nē nesazvaniiju. rit pameginashu vel

A Artur Malkov 20.03.2016

janospiez uz pulti settings pogu
jaiet pirma sadale tikls(сеть)
pec tam ethernet
DNS в ручную
un tur ir Dns ar 0 000 cetram nullem
vajag nomainit uz 8888 cetram astotniekiem

N nilsonsss 20.03.2016

Paldies, Artur Malkov !

N nilsonsss 04.05.2016

Kaut ko saspaidīju un man tagad rāda page loading error. U n arī internets - not available.

A Antra Šverna 20.03.2016

patiešām paldies, šis nostrādāja

B Botkilla 21.03.2016

Ir jāuztaisa firmware update. Pēc tā viss man aizgāja

N nilsonsss 04.05.2016

Kā izdarīt to firmware update? Nevarētu uzrakstīt . soli pa solim?

N nilsonsss 04.05.2016

Kā izdarīt to firmware update? Vai nevarētu uzrakstīt , kā tas izskatās , soli pa solim?

N nilsonsss 04.05.2016

Kaut ko saspaidījuun man tagad rāda page loading error. U n arī internets - not available.

P pagrita 03.04.2016

Man arī ir un viss iet okey, vajaga tikai normālu interneta ātrumu.

K [email protected] 28.10.2016

Мы уже почти год как пользуемся этим телевидением, и все хорошо. Программы очень хорошие,качество воспроизведения отличное. Просто надо грамотно пользоваться. А то сразу критиковать каждый умеет,а подумать что сделать ума не хватает. И на телефон нам всегда отвечали. И сами перезванивали если есть какие-то новые предложения. Так что я советую всем . Не переживайте ,все там нормально.

A Anna Pus 04.12.2016

Ir, ir krāpnieki - jo atsakās atgriezt depozītu 69 EUR, pamatojot šo atteikumu ar to, ka vasarā ir mainījuši juridisko firmu - un jaunais uzņemums ir pārņemis tikai pakalpojumu sniegšanu un naudas iekasēšanu, bet ne depozītu atgriešanu. Pie tam telefoniski menedžeris Andrejs teica, ka ir iespējams atgriezt modemu un saņemt atpakaļ depozītu, ja nav pagājjis gads kopš pieslēgšanas (manā gadījumā gads nav pagājis). Un nākamajā dienā saņēmu rakstisku atbildi, ka naudu neatgriezīs - diskutēt bezjēdzīgi.
Par pašu televīziju - ar LMT bezvadu interneta pieslēgumu "Internets mājai 2" pakalpojums nestrādā - raustās, stostās, bilde neiet kopā ar skaņu un ir daudz neatrisināmo problēmu, kas sākušās, kad uzņemums pārgāja uz "citiem serveriem" - kā viņi paši skaidro,

Z Ziema 28.03.2017

Tieši mans gadījums! Kaut gan pieņemšanas-nodošanas aktā minēts, ka 24. mēnešu laikā no saņemšanas brīža iespējams atgriezt! Maitas!

K keimi87 13.04.2017

Tāda pati situācija. Depozītu (69 eiro) neatgriež in tagad vēl pacēla mēneša maksu uz 12 eiro. Domāju vajag šos krāpniekus iesūdzēt KNABā, jo ne velti viņi jau 3 reizes gadā mainījuši rekvizītus.