www.sudzibas.lv mebex.lv Attieksme graujoša un termiņos neiekļaujas

mebex.lv - Attieksme graujoša un termiņos neiekļaujas

Neiesaku iegādāties mebex veikalā mēbeles, kuras nav uz vietas, lai tās varētu piegādāt vienas divu dienu laikā! Man, piemēram, iepatikās dīvāns, kas nav uz vietas, nolēmu pasūtīt! - apkalpošais personāls skatījās ar šķībām acīm tik ilgi kamēr nepateicu, ka gribu pasūtīt tādu un tādu dīvāna modeli - uzreiz smaids acīs un visviesmīlīgākā apkalpošana - noslēdzu līgumu ar izpildes termiņu - mēneša laikā, tiks izgatavots un piegādāts, pēc mēneša zvanu - saņemu atbildi : "izgatavots ir, bet pagaidām nav atvests no ražotnes, būs pēc piecām dienām, zvanu pēc 5 dienām, man pasaka, ka vēl nav izgatavots var'but nākamo nedēļu būs. Un viņiem ir pilnīgi pie kājas, ka izpildes termiņš sen jau beidzies un ka esmu iemaksājusi drošības naudu!
Tāpēc iesaku - neasūtiet tur neko, kas jāgaida ilgāk par divām dienām!!!

T Talsiniece 12.07.2009

Pilnīgi piekrītu visam teiktajam-man arī tā bija, termiņā galīgi neiekļāvās un vēl pa grāvi izmētātu, sabojātu man atveda(to pats veikala pārdevējs man peteica).Pats necilvēciskākais man likās tas, ka izmeta dīvānu no busa sētas vidū, redzot ka esmu viena un ka neienesīšu to dzīvoklī.