www.sudzibas.lv MĒBEĻU VĪRI SIA, Juris Lauriņš Krāpšana, pasūtīto mēbeļu nepiegādāšana

MĒBEĻU VĪRI SIA, Juris Lauriņš - Krāpšana, pasūtīto mēbeļu nepiegādāšana

2022. gada oktobrī pasūtījām Jurim Lauriņam un SIA MĒBEĻU VĪRI skapjus. Līdz avansa saņemšanai Juris Lauriņš bija gan sazvanāms, gan punktuāls ar ierašanos pēc norunātās naudas.

Izpildes termiņu solīja 6 nedēļas, kad tuvojās pasūtījuma izpildes datums, Juris sāka neatbildēt uz zvaniem, atrunāties ar problēmām ražošnā, tad detaļas vēl nebija gatavas, tad krāsošanā kavējās, tad ražotne pārbrauca.

Vēlāk pārstāja atbildēt vispār uz zvaniem. Kad no cita telefona numura izdevās sazvanīt, teicās ka noteikti 2 nedēļu laikā izpilde tiks veikta, diemžēl, atkal mana uzticēšanās Jurim Lauriņam mani pievīla.

Šodien ir 16. februāris, kad atkal noticēju viņam un atbraucu sagaidīt montāžu uz objektu (Juris atsūtīja īsziņā, ka montāža būs 16.02., gadu vien nebija pierakstījis), diemžēl, atkal lētticība.

Iesaku katram pirms dot avansu mēbeļu izgatavotājiem ieskatīties šajā portālā, es to izdarīju vien šodien un atradu šo darboņu vārdus par līdzīgām mēbeļu nepiegādāšanas situācijām. Nu ko, skola maksā naudu.

Neiesaku nevienam bojāt savu nervu sistēmu, cenšoties panākt ar Juri Lauriņu kādu risinājumu vai cerēt, ka darbi tiks izpildīts laicīgi!

K

M Mixx 17.02.2023

Tagad daudz krāpnieku

M Mixx 17.02.2023

Alfonsu tagad ari daudz

E Evija_ 21.02.2023

Izrādās Juris mums abiem solīja gala datumu 16.02.2023. Redzēs, kādu attaisnojumu izdomās uz 22.02.2023. Cerības ieraudzīt virtuvi zudušas, bet izskatās, ka par naudu būs jāpacīnās. Cīnīsimies kopā, šādiem krāpniekiem jāiedod kārtīga mācība.