Mēbēļu veikals - Slikts serviss

Iespējams kādam tas šķitīs stūlbi, bet gribēju padalīties savā pieredzē ar mēbeļu veikalu " Vlasta" . Veikals atrodas uz Lubānas ielas, lielveikalā " Sahara" . Mēs ar draugu sen jau domājām pirkt dīvānu. Un beidzot bijām noskatījuši, tādu kur apmierina viss - cena, krāsa, forma un izmēri. dīvānu plānojām ņemt kredītā. Tā kā mums nav tik liela un ietilpīga mašīna, lai varētu aizvest mājās dīvānu ( dzīvojam Pierīgā), lūdzām drauga tēvam mums palīdzēt ( viņam darbā ir pieejams busiņš) . Jau pa dienu braucām uz veikalu lai varētu nokārtot visus papīrus, un drauga tēvs varētu paspēt līdz 17:00 atgriezt darbam mašīnu. Veikalā mums pateica, ka viņi kredītus uz vietas nekārto, mums jābrauc uz banku ( ņēmām GeMoney). Aizbraucām uz tuvāko GeMoney banku, tur mums saka ka vajag no konta izrakstu ( mums cita banka). Nu tad braucām meklēt, kur tuvumā ir mūsu bankas filiāle, to atraduši, laimīgi ejam iekšā un prasam izrakstu. Bet šiem printeris salūzi, vai kas, bet nevar izdrukāt izrakstu. Tajā momentā manī jau brieda ļoti lielas dusmas. Tad bruacām uz manu darba vietu, tur izprintējam to izrakstu, un tālāk jau mums viss aizgāja kā pa sliedīti. Tad uz mūsu banku, pēz zīmoga, tad uz GeMoney slēgt to kredītlīgumu. Un tad laimīgi uz veikalu pakaļ savam ilgi gaidītajam dīvānam. Liels bija pārsteigums kad kārtojot papīrus veikalā, viņu šefi zvana pārdevējai un saka ka mēs neesam noslēguši līgumu ar banku-dīvānu mums nedot. Pārdevēja zvana atpakaļ šefiem un saka, ka viss esot kārtībā, jo viņas priekšā stāv līgums ar visiem zīmogirm un parakstiem. Pēc kāda laiciņa šefi vēlvienu reizi zvana un saka ka tomēr nav viss kārtība- dīvānu tomēr mums nedot!Bet lai paši m;es pazvanam uz banku un noskaidrojam, kas par lietu.Mums banka saka ka viss kārtība, un nezin kapēc firma mums neizdod preci. Tā nu (jau nelaimīgā) pārdevēja zvana atkal saviem šefiem un saka ka banka mums teikusi, ka viss kārtībā. Šefi šamai jautā vai viņa pati zvanījusi, nu protams ka nē. Nu tad zvana vēl vienu reizi un banku( šoreiz pārdevēja) un jautā vai viss kārtībā- banka saka- protams.Nu tad pārdevēja mums svētsvinīgi atdeva mantu.
Bet kas mani pārsteidza: šajā veikalā pavadzīmes izraksta ar melno koppapīru. Tas ir divas vienādas pavadzīmes un starp viņām ielikts koppapīrs, un ar roku aizpilda vajadzīgos lauciņus. Veikala pārdevēja mums pārdeva "Dīvās", un nevis " Dīvāns" ( tas dīvās ir iekarstīts krutajā pavadzīmē). Nu tā, mēs mūsu dīvānu dabūjām plkst. 17:00 ( drauga tēvam mašīnu vajadzēja atgriezt plkst. 17:00). Un visus papīrus mēs sākām kārtot jau 12:00.
nu tāds piedzīvojums mums sanāca ar šo veikalu!!!

A AIGARS 17.01.2009

Saviesies ļoti daudz krāpnieku, kas nav maksātspējīgi un kuriem arī līzinga kompānijas neuzticās . Tāpēc arī pastiprināta piesardzība.