www.sudzibas.lv Mēbeļu veikals "Čiekurs" Mēbeļu sliktā kvalitāte un slikts serviss.

Mēbeļu veikals "Čiekurs" - Mēbeļu sliktā kvalitāte un slikts serviss.

Mēbeļu veikalā "Čiekurs" pasūtīju guļamistabas mēbeles, samaksāju uzreiz visu summu. Firmas pārstāvis solīja, ka pēc aptuveni trīs nedēļām mēbeles būs gatavas. Tā arī bija, aptuveni pēc trīs nedēļām firmas pārstāvis ar mani sazinājās. Mēbeles bija atvestas uz veikalu vienīgais, nebija viens no diviem nakts skapīšiem. Tā kā tā nav mirstamā kaite vienojāmies par mēbeļu piegādi un uzstādīšanu objektā pēc četrām dienām, bet iztrūkstošo skapīti kad tiks izgatavots, vēlāk paņemšu veikalā pats. Nākošā dienā firmas pārstāvis zvana man atkal. Izrādās nav arī komplektā paredzētā veļas kaste. Tā kā mēbeles var salikt arī bez veļas kastes, piegādes un uzstādīšanas laiku nemainu. Ar norunu, ka vēlāk kad trūkstošās mēbeļu detaļas būs gatavas, tās tiks piegādātas un uzstādītas. Norunātajā dienā kas ir sestdiena mēbeles beidzot tiek atvestas un sākta montāža. Man pašam nebija iespējas būt klāt pie montāžas darbiem, palūdzu pakontrolēt savu mammu. Pēc aptuveni stundas darba mamma zvana, ka strādnieki ir prom. Gala rezultātā skapim durtiņas vainu slikti taisās ciet, vai ir šķirba starp durvīm tāda ka var iebāzt pirkstu. Plaukti tā deformējušies, ka kustās, jautājot kāpēc tā, atbilde ir uzliksiet veļu tad nekustēsies. Gulta nav salikta, detaļas stāv gar sienu izņemot gultas galvgali, kurš ir salikts bet divos toņos. Zvanu strādniekiem kas montēja, prasu kāpēc nav saliktas visas mēbeles, atbilde ir gluži vienkārša kas bija to salikām, gultu nevar salikt jo nav stiprinājumu. Pirmdien ar mani sazinās firmas pārstāvis, apsola līdz sestdienai visas nepilnības novērst. Ar nepacietību sagaidu sestdienu, gala rezultātā atlikušās mēbeles tiek saliktas, atvests ir arī galvgalis, kas jau ir trešajā krāsu tonī.
Gala rezultātā iztērēts 1500Ls un iegūtas apšaubāmas kvalitātes mēbeles.