www.sudzibas.lv Mēbeļu Nams Mazs sortiments

Mēbeļu Nams - Mazs sortiments

Mēbeļu nams ir labs viekals Purvciemā, jo tur varēja un var dabūt dažādas mēbeles. Šito neviens neapstŗīdēs.
Tajā dienā mana drauga mamma- viscaur izcila, inteliģenta, ar kultūru saistīta sieviete, kas savās mājās bija piedzīvojusi ne tikai ierastās vakariņas ģimenes lokā un, iespējams, sveču gaismā, bet arī daudz aizraujošāku kandžas dzīšanas procesu viņas vīra un vīra radu tiešā uzraudzībā, vairs negribēja būt pasīvs klātesošais destilācijas procesam, kas nodrošinājadzinējiem fantastisku padarītā darba sajūtu vakarā, bet arī, kā saka, sūdīgu dūšu rītā, nolēma, ka jādodas uz mēbeļu namu virtuves skapīšus nolūkot un iepirkt.
Beidzot esam mēbeļu namā. Staigājot gar skaistajām ekspozīcijām, pamazām dziest iepriekšējā vakarā baudītā svētku sajūta, kā arī plašu atskaņotāja zaudējuma sāpe, kas nākošajā rītā, pēc veiksmīgā vakara izrādījās neizlabots, ko arī pats vaininieks steidzīgi nonesa lejā uz miskasti.
Bet pag, pag. Pienākot pie virtuves skapīšiem, izrādās, ka neesot šiem īstie modeļi, īstie izmēri tiem skapīšiem, ko mana drauga mamma grib.
Kad pārdevējs mums pateica, ka nekas nesanāks ar pirkumu, mana drauga mamma klusējot gāja ārā no veikala, kā jau inteliģenta sieviete.
Bet... Izejot ārā, vieņas mērs bija pilns, jo mums katram dažreiz tas mērs arī iegadās pilns. Un tad tā mana drauga mamma pateica īsi un kodolīgi, kā jau inteliģents un ar kultūru saistīts cilvēks- "Gribas lamāties krieviski"
Kopš tā laika, mana drauga mamma nekad nebija lamājusies krieviski- vismaz es nedzirdēju.

P

. ....kl 15.10.2009

Nesaskatu sūdzībā jēgu.

S Solce 15.10.2009

Es arī Mebeļu namā ne nieka neatradu, pasūtīju caur IKEA un pēc 2 nedēļām bija klāt.

M Māra 15.10.2009

Nopirkām mēbeļu namā gultu dēlam ar draudzeni. Lielāku mēslu es savā dzīvē netiku redzējusi jo viņa grīļojas un sitas pret sienu. Mēs ar vīru dzīvojam istabā aiz sienas un katru reizi kad tā gulta sāk pret sienu sisties, mēs zinam ka mūsu dēls ar savu draudzeni sāk...skatīties Panorāmu.

K Karls 15.10.2009

Panorāma šamējiem sākas arī citos laikos nevis tikai pus deviņos?

K Karls 15.10.2009

Vai tad pretim uzceltais mēbeļu salons vairs nav? Tur vismaz kādreiz bija visādas mēbeles un interjera pribambasi. Es vienreiz tur nopirku prikolīgāko lietu pasāulē-uz dēlīša piestiprinātu zivi, kurai noraustas aste katru reizi, kad kāds iet garām.

D Dace 15.10.2009

Tai fišai ātri baterijām ir geim ouver.

J JokoOno 15.10.2009

Mēbeļu namā kafejnīca triperīga

E Eh 22.07.2010

Nu bļāviens !!! :D :D :D /pateica inteliģenti kā autores vīra māte/ hahahaaaaa!
Ko Tu vispār gribēji pateikt? Aizmirsi ?
Tiešām, kur jēga Tavai sūdzībai - 2x lasu, nu nav nu ! :D :D Sāpe, sāpe ta kur ???

Nepatīk "Mēbeļu Nams" ? Brauciet uz "Spice home" ja reiz, tik inteliģenti un tā :D
Skapīši, gultas, utt. utt. - Par FANTASTISKĀM CENĀM !
Rodas jautājums ... jums vispār kāds mēnesī kaut ko nopērk arī ??? Cenas vnk neadekvātas!
Virtuves iekārtas rokturis (nepraktisks, bet stilīgs) 40, - ls viens :D :D :D Tas kas? Speciāli Ķirsona līdzīgajiem veicis? :D