Mebelmarket.lv - Slikts serviss

Drausmīga attieksme, klientu apkalpošana ļoti zemā līmenī, es saprotu, ka ir pirmssvētku laiks, bet tas nedod pārdevējam iespēju rupji "atcirst pa telefonu", neizskaidrojot piegādes termiņus un pasūtījuma noformēšanas kārtību, nebeidzot sarunu - rupji nomest klausuli. Esmu ļoti vīlusies mebelmarket.lv un atkārtoti tur nekad vairs negriezīšos. Darbiniekam noteikti būtu jāapgūst klientu apkalpošanas kultūra, kā nodrošināt klientu apmierinātības līmeni, radīt pozitīvu uzņēmuma tēlu, lai mums būtu vēlme sadarboties un atgriezties!

J

V Vaira Vīksne 14.11.2022

Šausmīgs veikals ar šausmīgu apkalpošanu! Viens no sliktākajiem veikaliem, ar kuru ir nācies sadarboties. Komunikācija ar klientu ir ārpus katras kritikas. Prece tika piegādāta nenokomplektēta. Čeki par preci netiek izsniegti. Samaksa skaidrā naudā. Vairāk kā mēnesi ilgst sarunas par trūkstošā izstrādājuma izgatavošanu un piegādi. Nekāda rezultāta, Visu laiku atrunas, ka recenzija nosūtīta uz fabriku un kad būs informācija, tad paziņos. NEIESAKU!