www.sudzibas.lv Mebelmaks Deniss Mebelmaks - slikts serviss un negatīva pieredze

Mebelmaks Deniss - Mebelmaks - slikts serviss un negatīva pieredze

Negatīva pieredze ar Mebelmaks!

Nevienam neiesakām pasūtīt mēbeles uzņēmumā Mebelmaks.
Saskārāmies ar ļoti sliktu servisu un gala rezultātā, pēc 4 mēnešu gaidīšanas, pasūtīto mēbeli tā arī nesaņēmām.

Detalizētāk, situācija ir sekojoša:
2017. gada 11. septembrī t/c Arcada (A. Dombrovska iela) veikalā Mebelmaks, tika pasūtīts virtuves stūrītis-dīvāns, veikta pirmā iemaksa un pēc noslēgtā līguma, stūrītim-dīvānam bija jābūt saņemtam 35 darba dienu laikā.
Pēc 35 darba dienām ar mums neviens nesazinājās un aptuveni pēc pāris dienām mēs paši pirmo reizi piezvanījām uz veikalu un mums teica, ka ir loģistikas problēmas, tāpēc dīvāns tiks piegādāts vēl pēc 2 nedēļām. Gaidījām vēl 2 nedēļas, atkal zvanījām paši un atkal mums teica, ka jāgaida 2 nedēļas. Tā viss turpinājās līdz pat 2018. gada 11. janvārim.
Pēdējā telefonsarunā teica, ka nevar sazvanīt mistisko šoferi, kas ved dīvānu, teica, ka pārzvanīs, tiklīdz savanīs. Tā arī nesaņēmām ne zvanu, ne pasūtīto mēbeli.
12. janvārī devāmies uz veikalu paņemt iemaksāto naudu un tā tas viss arī beidzās.
Vienā telefonsarunā, pārdevēja atklāja, ka ir ļoti daudzi, kuri gaida savas pasūtītās mēbeles jau no jūnija. Mūsuprāt, tas nav normāli.

Secinājums, ka šajā uzņēmumā strādā neprofesionāli cilvēki, kuri melo, paši nezvana, neinformē. Diemžēl.
Mebelmaks – uzņēmums, kas pārzin slikta servisa pamatus un kam nerūp klienti!

и И 17.01.2018

Тоже самое и у нас. Благо шкаф купе довезли, но не довезли деталь, которая внизу закрывает промежуток между шкафом и полом!
Звоню постоянно я! И ответы получала такие:
1 раз: да я её закажу хорошо через месяц будет!
2 раз через 1,5 месяца, да там что-то не выпилили, выпилят, пришлют
3 раз через 1 месяц, да вот, уже завтра завезут в магазин.
Потом в магазин завезли через неделю, я начинаю узнавать когда нам её подвезут, говорят, что завтра, после завтра, в итоге не завозят! Звоню на следующую неделю, мне говорят, что сорян, водитель не завёз и сейчас позвонит узнает что там. Не перезванивают, звоню сама. Говорит... Невнятным голосом... Тип деталь ещё вырезают:) ) ) ) ... Где вырезают я спрашиваю, что это за брееед? Деталь вы сказали что у вас в магазине? Что шофёр едет! Эм нуу... Воот... Я говорю-срок мне назовите конкретный!... А он не может назвать. Я говорю, чего завтраками кормите, скажите хоть, что не собираетесь везти! Опять без ответа!
Нормально вообще? Сервисик мля!
В общем завтра буду звонить опять! Но думаю, что будет опять отмазка! Звездец. Как так можно врать и думать, что вот сейчас скажу... И отстанут! Нет мля! Не отстану! И пойду куда надо, потому что я телефонный разговор записал!