Mean Power Peak - Krāpšana

Sveiki .
Protams kā jau mēs visi vēlamies nopelnīt , strādā strādā , bet gala beigās no naudas nekā ,
Uzķēros arī , ES , . Šis uzņēmums ir Latvijas uzņēmums kurš sūta cilvēkus komandējumā uz Vāciju,
Sākumā protams iebarošanas metode ,, lai cilvēki nepazūd , lai ir kā tas saucamais darba spēks , bet līdz ko dienas iet uz priekšu , saņem tikai naudiņas lai izdzīvotu , pat ne tik , un tad protams saka ka būs būs rīt parīt , tad nākammēnes bet nekā , bet kā lai cilvēks dzīvo ,?
Ko Jūs man ieteiktu darīt šādā gadījumā ?
Kur vērsties jo , negribas atstāt savu tiešām grūti pelnīto naudu !
Pat varu ievietot , sarakstes kas var apliecināt šo visu , meli aiz meliem , .
Un līdz ko mēģinu sazināties ignorē,.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.11.2016

uzrakstiet privāti: [slēpt]@inbox.lv

A Arcnitiko 06.11.2016

Oky.

Latviešu tautas 06.11.2016

Kami tidak mencoba untuk mendapatkan pekerjaan melalui perusahaan yang mengambil uang untuk perangkat dengan gaji yang didapat?

我們沒有嘗試通過收了錢該設備用賺來的薪水一家公司找到一份工作?

Ketika Tuhan ingin menghukum orang, kemudian kurangi pikirannya.

Latviešu tautas 07.11.2016

Và bạn mất nó, làm cho quan hệ tình dục qua đường hậu môn nghiệp dư với con khỉ!

Sekali lagi, Anda anal membuka gatal? Mungkin menggunakan vibrator?

Latviešu tautas 08.11.2016

Vibrátor hagyja magára, egy szerető az anális szex!

Life_is_life 06.11.2016

Vards uzvads ipasniekiem?

Life_is_life 06.11.2016

Ja nezini bet esi kaut ko skaitijis uz vinju kontu vai vinji tev ir skaitijushi tad ibankas lapa var apskatities kam konts pieder