Mdp Industries and Services - Līguma neizpildīšana

MDP INDUSTRIES AND SERVICES, Krišjānis Bleija vārdā ir noslēdzis līgumu par dīķa projektēšanu 24.03.2023. Vairāk nekā četru mēnešu laikā izpildītājs nav pat pieķēris darboties ar šo uzdevumu uz epastiem neatbild vai atbild , ka skices būs pēc nedēļas un tā turpinās vismaz 4. mēneši. Ja projekts ir sācies 24. martā tad saskaņotas projekta nodošanai vajadzēja notikt līdz Oktobrim. Tātad augustā vidū , kad darbi joprojām netika uzsākti vispār bija skaidrs , ka līdz oktobrim arī nebūs. Kā arī tika saņemts atbildīga projektētāja sertifikāts, kurš jau sen tur nestrādā un kompānija viņam ir palikusi pat parāda, pēc inženiera teikta. Nauda par projektu jau bija samaksāta daļēji 50% , tagad jācer vai tiks atgriezta pilnā apmērā. Secinājums, ar šo uzņēmuma un konkrēti ar šo cilvēku strādāt nedrīkst , visu ko viņš sola un stāsta ir meles.

J Jevgenijs Kolupajevs 24.08.2023

Nauda tā arī netika atgriezta.

E Egija Putina 09.11.2023

Sveiki,
Man laikam paveicās,jo nomarinēja gandrīz gadu, bet beigās pēc ilgstošiem solījumiem projekts bija saskaņots. Tagad gan pagājuši 2 gadi un radās vajadzība pie nodošanas labot projektu, kā izrādās gala projektētājs ir pavisam cita firma kurai Krišjānis Bleija nav samaksājis nevienu centu par man uzprojektēto dīķi. Ielaisties ar šo uzmetēju nekādos darījumos noteikti nevajag savādāk paliksiet zaudētājos. Nodokļu parāds arī uz doto brīdi ir 27 000 eur