MDK mēbeles - Pakalpojums

Pasūtījām virtuvi ar akmens virsmu un stikla paneļi un LED apgaismojumu. Solīja ielikt 2-2,5 mēnešu laikā. Tuvojās 3 mēnešiem, tad tikai sāka likt. 3 mēneši un ieliek virtuvi. Pasūtījām baltu stikla paneli,kuru līmes pie sienas. Stikls gaiši zils un stūros pieskrūvēts. Ņēmām nost.Vienas durvis nevar attaisīt, tās nomaina pēc mēneša tikai. Viss ir neoficiāls un kad saku par termiņa pārkāpšanu it kā līgumā, tad draud likt kaut kādus PVN virsū, ka tā summa nav līgumā noteiktā, ka bez PVN. Bet nekas tāds netiek pateikts līguma slēgšanas brīdī, ka tā summa ir bez PVN. Neiesaku pasūtīt tur mēbeles, jo tāda ņemšanās. Ja būtu zināts,ka viss notiks tā, tad būtu sūtīts protams citur. Bet nu vismaz virtuve beidzot ir. 4 meneši solīto 2 mēnešu laikā.

L Lauki 16.06.2016

Piekrītu!

A Astra Reimane 11.02.2017

Piekrītu 100%. Man virtuves iekārtu taisīja 4 mēnešus un ar "radošu garu". Beigās visur sanāca nobīdes, pie kurām es esot vainīga:) Bet stikli krāsoti bālgani zili, kā kādreiz slimnīcās, ir šīs firmas vizītkarte. Man arī mēģināja tos iesmērēt, varbūt vairumā kaut kur iepirkuši un tagad to reklamē ka sezonas "odziņu"!