www.sudzibas.lv Mdata.lv Slikts serviss, krāpšana

Mdata.lv - Slikts serviss, krāpšana

2016.gada 7.septembrī tika nopirkts dators Dell Optiplex 760. Pēc mēneša dators saka slēgties laukā pats no sevis. Sūtīju uz garantijas remontu. Šis serviss atbildot par šiem datoriem un sniedz garantijas remontu. Vaina it kā bija RAM kontakti, kurus esot tīrījuši. Protams, defekts atkārtojās un atkal sūtīju uz garantiju - dators strādājot, tādu ari atsūtīja atpakaļ, bez jebkādām pārbaudēt un diagnostikām. Pēc tam atkal sūtīju garantijā, jo slēdzās man vienalga viņš ārā. tad atkal bija atteikts pārbaudīt, jo dators slēdzoties iekšā. Tagad septembrī datoru beidzot nevarēju ieslēgt un atkal aizsūtīju uz garantijas remontu- kur atkal paziņo, ka problēma ir RAM kontakts. Datoru saņemot oktobrī un 1 dienu lietojot jau atkal slēdzās ārā, līdz beidzot nevar ieslēgt, jo prasa sistēmas paroli, jo sistēma ir apturēta.
Slavenajā Mdara servisā šādi datori ir DARBA KARTĪBĀ un naudu man neatgriež par brāķi! 6mēnešus aiz gara laika aizvedu datoru uz remontu, kur mēnesi notur pa tukšo, jo viņi nelabo datorus!
Paldies par viņu kompetenci un garantijas sniegšanu!
Publisks fuj!

Ventilators 24.10.2017

Refurbished datori - atjaunoti
Garantija 6 mēneši. Ar to kaut kādā mērā jārēķinās. 50/50 vai dators strādās vai negribēs.
Iesaku uzrakstīt PTAC vēstuli ar ieskanētiem servisa aktiem. Ja tādu nav, tad smieklīgi, ka tādi nav prasīti.

Neatkarīgi no tā ka viņi norāda 6 mēnešu garantiju, jūs varat kā fiziska persona (ja nepirkāt uz uzņēmuma) pieteikt pretenzijas 2 gadu laikā (PTAC 27. pants).

MacBeton 24.10.2017

Nu, ja tev draugu un radu pulkā nav neviens kadrs kurš nesaprot ka RAM tīrīšana ir tas pats kas cepumu pulēšana, tad tu esi pelnijis ka tevi appis! Tev vispār nav jālieto nekādi datori un interneti, tev Dienas Namā jāspēlējas ar puzli un krītiņiem!