www.sudzibas.lv Mdata.lv Slikts serviss

Mdata.lv - Slikts serviss

Iegādājos portatīvo datoru. Atveru kasti “kas nav orģinālā pie tam” un ko ieraugu? ! Pats dators satīts burbuļplēvē, nav ne putuplasts gar kastes malām, pilnīgi nekas, tikai burbuļplēve. Iztinu ārā, un kas tur? Dators saskrāpēts, atveru vaļā gar ekrāna malu robs (var redzēt-sasists) . Labi, pieņemsim ka tikai tas, taču pagriežu datora otru pusi bet tur, man par pārsteigumu skatos visas skrūvītes var redzēt ka ir skrūvētas vaļā. 🤦🏼‍♀️ nesaprotu. Par ko es maksāju? Es taču pirku jaunu datoru, nevis lietotu 🤷🏼‍♀️

Papildināts datoratkarīgais 03.10.2020

Ceru ka šo problēmu atrisināsim

05.10.2020

Atbilde no MDATA Support Pārstāvja atbilde 05.10.2020

Labdien!

1) Jūs iegādājāties atjaunotu datoru, nevis jaunu (šī informācija ir sniegta mūsu mājas lapā, jūs esat redzējis šo informāciju).

2) Tā kā tas ir atjaunots dators, protams, tajā var būt skrāpējumi uz korpusa un atvēršanas pazīmes, jo visi atjaunotie datori tiek izjaukti un tiek veikta daļēja detaļu nomaiņa ar jaunām, kā arī visu citu detaļu diagnostika.

3) Tā kā dators ir atjaunots, mums nav tā oriģinālā iepakojuma. Šie datoru modeļi vairs netiek pārdoti jauni.

4) Jūs tikko sākāt dialogu ar mums par atmaksu, un, negaidot mūsu atbildi, jūs uzrakstījāt sūdzību pret mums. Mēs ceram, ka jūs noņemsit sūdzību no šī resursa, un mēs varēsim ātri atrisināt preču un naudas atgriešanas problēmu.

Ar cieņu, SIA MDATA

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318