www.sudzibas.lv Mdata.lv Neatgriež naudu

Mdata.lv - Neatgriež naudu

Bijām pasūtījuši datoru un datora somu, bet beigās tomēr nolēmām atteikties no pirkuma, pamatojoties uz 14 dienu atteikuma tiesībām. Aizsūtījām viņiem uz e-pastu vēstuli par atteikumu, aizsūtījām atpakaļ preces, paši piezvanījām lai pārliecināties, vai viņi saņēma preces un vai viss ir labi. Teica, ka jā, viss labi, gaidiet naudas atgriešanu. Pagāja 3 nedēļas, nauda netika atgriezta. Piezvanījām, palūdza vēlreiz uzrakstīt viņiem uz e-pastu, tad viņi atbildēja šādi: "Labdien. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Mēs esam nosūtījuši jūsu pieprasījumu par naudas atmaksu". Kopš šīs vēstules pagāja vēl 3 nedēļas, bet nauda joprojām netiek atgriezta! Kopumā, jau pusotru mēnesi gaidām naudas atmaksu.

07.10.2023

T