www.sudzibas.lv M.C. Fronesis Neizmaksā algas, neslēdz līgumus

M.C. Fronesis - Neizmaksā algas, neslēdz līgumus

Sveiki visi pasniedzēji, kas patreiz meklē darbu!

Noteikti neiesaku doties strādāt Mācību Centrā Fronesis! Liekas, ka viss ir skaisti un jauki, bet patiesībā ar Jums nevēlas noslēgt līgumus, bet ja to izdara, oficiāli līdz VID līgums nenonāk! Algas atļaujas neizmaksāt, ir jālūdzas, lai saņemtu savu naudu. Vienmēr tiek atrasti kādi iemesli. Ja paveicas, savus 100 Ls izmaksā, tad lūdzies par nākamo daļu!

Ideja jauka, ja visu attīstītu, apsēstos un padomātu, tad būtu jau labi, bet tagad šādā bardakā un haosā, "čakarējot" cilvēkus, nekas labs nav sagaidāms!

B

K koala 25.06.2012

Fonesis man neatgriež naudu par kursiem, kurus viņi atcēla! Neiesaku šo mācību centru, jo apmācības ir loti zemā līmenī. Esmu mācījusies arī pygmalion mācību centrā-tur ir cita štelle.

K koala 25.06.2012

Fronesis man neatgriež naudu par kursiem, kurus viņi atcēla! Neiesaku šo mācību centru, jo apmācības ir loti zemā līmenī. Esmu mācījusies arī pygmalion mācību centrā-tur ir cita štelle.

A abcd 25.06.2012

Mācības bija pietiekoši labas, BET arī man trīs nodarbības pirms t.s. 'sertifikāta' iegūšanas paziņoja, ka mazās grupas dēļ, kursi tiek pārtraukti. Man gan paveicās, ka biju samaksājusi tikai par 1 mēnesi, pie tam puscenu. Tagad skaidrs, ka tā visa bija afēra, kaut gan likās tik jauki tur. NEIESAKU!!!

A abcd 25.06.2012

K koala 28.06.2012

Atvainojos m.c. Fronesis, ar pāris dienu aizkavēšanos es tomēr savu naudu dabūju atpakaļ! Veiksmi viņiem turpmākājā darbā.

K koala 28.06.2012

Un par to zemo mācību līmeni arī atvainojos. Pateicu to dusmojoties, jo nobijos, ka neatgriezīs manu naudu par atceltiem kursiem.
Nezinu neko par m.c. Fronesis apmācību līmeni, esmu bijusi tikai uz vienu nodarbību un tā pati bija iepazīšanās nodarbība :)
Naudiņu dabūju un tagad varu pateikt, ka attieksme tur no vadības puses ir ļoti cilvēcīga.