www.sudzibas.lv MC finance Krāpšana, slikts serviss

MC finance - Krāpšana, slikts serviss

Nožēlojams kantoris, nenormāli procenti, slikta apkalpošana, gada laikā no nomaksātiem 3000 eur, no pamatsummas noskaitīja 200 eur. Sākumā solīja vismazākos procentus kādi ir iespējami, steidzināja parakstīt un steigā ne iepazinos ar visu līguma saturu. Izpērkot automašīnu, vēl veselu dienu nevar apskatīt konta numuru vai nauda ir ienākusi, ja būtu maksājis visu līzinga procesu, tad tas būtu izvērsties tā 5 gadi līzinga summa 7000 eur, galā būtu jāatmaksā 16500 eur. Tā kā domājiet, nevienam neiesaku, ir citi kantori.

Neko sliktu nevaru pateikt par šo firmu. Būšu no maksājusi savu līzingu tūlīt, vienmēr nāk pretī ja kavē maksājumu pat līdz diviem mēnešiem esmu kavējusi un arī soda naudas nav lielas par kavēšanu, daži eiro.. Piem tāda mogo jau būtu uz rēķināti desmitos eiro.. Un par procentiem līguma brīdī jau itka uzliek parakstu..

S Santa Janševska 03.08.2020

Nu tad paveicas, mēs dēļ covid19 nevarējām 2.5 mēnešus nevarējām samaksāt, zvanijam, rakstījām ilgi.mus ignorēja. Pec tam atbrauca savāca mašīnu, pateica vai visu uzreiz , vai 800 € vai viņi viņu pārdod un tad parejo summu būs jamaksa..

S Santa 27.08.2020

Mums diemžēl arī tas pats stāsts. Tika kavēti 2vi maksājumi, vienojāmies par atmaksas datumu telefoniski, dienu pirms atbrauca, savāca mašīnu. Mašīnai bija nosēdies akumulātors, un viņu meistari agresīvi mēģināja to atvērt, nolauza priekšā resti, pārsita radiatoru, saskrāpēja kapotu. Tajā brīdī nezināju, ko iesākt. Filmēju. Mašīnas turētājs vispār nebija Latvijā. Vīrieši krievi un ļoti nepieklājīgi un viens no viņiem agresīvs.
Protams nākamājā dienā arī samaksājām summu, bet vel jau klāt nāca vaiprātīgs cipars par aizdzīšanu.
Maijā mašīna tika aizdzīta pie viņiem un tākā saimnieks nav Latvijā nevar izņemt. Vienojāmies, ka stāvēs tur kamēr aizbrauks pakaļ. Vakar zvanam, ka gribam braukt un viņi pasaka ka ir pārdevuši. Un tikai tad atsūta uz epastu dokumentu, par to par cik novērtēta,kad līgums jau tika izbeigts un cik līdz nedēļas laikam atlicis maksāt par mašīnu. Protams mašūna novērtēta ļoti zemi, tirgus vērtība viņai ir 2k, esot pārdevuši pa 500€. Mašīnai vienīgie defekti tagad bija radušies jo viņiem.
Protams, mēs meklējam pēc palīdzības tagad no kādām instancēm, lai pārbauda šo lietu. Domāju, ka tā nu nevarēja darīt.

S Sergejs 08.06.2020

Pat kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu procentu likme salīdzinot ar normālām bankām ir nenormāli augsta. Arī komisijas maksa par līdzekļu sagādi ir ļoti augsti. Pats labākais, ka pat refinansējot kredītu citā iestādē pamanās noplēst vēl 300 EUR saskaņā ar MC Finance cenrādi, kuru nekur publiski nevar redzēt itkā par to pāris papīru sagatavošanu :). Neiesaku šo kantori!

N Nuriks 08.12.2020

Neiesaku šo kantori visādi mistiski maksājumi pēkšņi parādās citas summas. Steidzina parakstīt un jāatdod vairāk nekā aizņēmies.

N Nezinītis 31.03.2022

Nekad mūža neiesaku sadarboties ar šo uzņēmumu. Paņēmu auto līzingā, diemžēl sanāca kavēt citreiz pat 2 mēnešus, pirmo reizi nāca pretī, otru reizi vairs ne.
Protams pats vainīgs, ka auto noņēma, bet noņēma tā ka mute palika vaļā.
Pa kluso iebrauca pagalmā, privātīpašumā, krievu tautības vīrietis ar evakuatoru savāca auto un prom. Pats mājas nebiju tajā brīdī, vecāki izgāja ārā pajautājā ar kādām tiesībām viņi to dara, viss ko pateica mūsu īpašums un mums ir visas tiesības, ne dokumenti nekas. Mašīna automāts kas atstāts parkinga un ar rokas bremzi, tas netraucēja aizvilkt!
Tagad man zvana un prasa atslēgas, ja ne, sauks meistaru lauzīs durvis vaļā un taisīs jaunu atslēgu. Ar tādu bravūru runā. Jauna atslēga Tev maksās tikai 400€
Es nezinu kādam pilnīgi jābūt, lai tā runātu un uzvestos, par lielu pārsteigumu tieši sievietes viss nespetnakas.
Sadarbojas ar Auto Capital, labāk ar kājām vai riteni, bet nesadarbojoties ar Auto Capital un MCFinance.