Mc Degvielas Uzpildes Stacija - Pārdevēja attieksme

Esmu nepatīkami pārsteigta par MC degvielas uzpildes stacijas pārdevēja attieksmi Engures benzīntankā. Iebraucu 23.06.2015 uzpildīt degvielu. Piebraucu pie aparāta,gribēju sākt uzpildīt degvielu,secināju ka to nevar izdarīt. Nevarēja saprast,vai tur kaut kas ir saplīsis,jo nekādi uzraksti nekur nebija,un paši aparāti arī ir Ulmaņa laika,gāju pie pārdevēja,lai pajautātu kā var ieliet degvielu. Pretī saņēmu atbildi : " Tu vispirms samaksā,tad vari mēģināt tikt pie degvielas!" Piebildīšu,ka tas bija ļoti lecīgā intonācijā pateikts,tā vietā,lai mierīgi paskaidrotu ka vispirms ir jānorēķinās par degvielu,un tad var sākt uzpildi,jo kā jau minēju uzraksti par tādu sistēmu nekur nebija. Piebildīšu,ka šajā firmas benzīntakā biju pirmo un pēdējo reizi.

O